Hor.OtTitres.com

Spell na mjesečni

Ljudi ne mogu uvijek objasniti prirodu i svrhu mjesečni, tako usko povezana njihov izgled sa mračnim silama. A žena u tom razdoblju smatra srodan njih. Menstruacija pripisuje divne prilike u ljubavnom magijom. I do danas je jedan od najmoćnijih čarolija se smatra da mjesečni krvi, čije posljedice su drugačije vrijednosti.

Prednosti i nedostaci ljubavnom parceli uz pomoć mjesečno

kako začarati čovjeka mjesečno



Nakon mnogo godina suživota obiteljskog života često pretvara u rutinu, žena prestaje biti najpoželjniji za muža, on nije toliko važno njenom mišljenju, zanimljivije postaje drugačije.

Bake i djedovi ponekad su pokušali ispraviti situaciju, pomoću čarolija mjesečno:

  • Za podnošenje sam mužu, vrativši svoje poštovanje i povjerenje izgovorio riječi: „Krv moje piće, će li joj dati zauzvrat. Sada nisam tvoja, a ti za mene.”. Krv je bio pomiješan s pića namijenjen supruga. Bolje ako će biti alkohol ili jaka organska kava;
  • Natrag na odnos strasti može biti dodavanjem hladne alkoholno piće menstrualne krvi. Tada je grijana i pusti da pijuckati svoje omiljeno. Nema riječi kojima se može reći da nije potrebno, dovoljno psihički žele vratiti entuzijazam i interes svog supruga. Čarobni učinak u ovom slučaju je sadržana u ritualu;
  • Spell na mjesečnoj krvi posljedica je povratak obiteljskog života veselje mužu, izrađene koristeći ne samo nju, nego i pramen vlastite kose, nokta, koja nosi vjenčani prsten, kao i 500 ml crnog vina. Svi sastojci pomiješaju i izgovorio riječi: „(ime supruga), ja dočaravaju svoj život. Ljubav mi srce biti sa mnom zauvijek. " Piće je držan u mraku 40 dana, a za to vrijeme je čarolija je dobivanjem zamah. Po dospijeću znači staviti hranu na stol žlica na dnevnoj bazi. Jela bi trebao biti voljen nevjernog muža, pa ih je jeo s guštom. Ova čarolija će mu pomoći da se vrati misli i osjećaje sa svojom ženom, da postanu ravnodušni razluchnitse;
  • Kako privući na sebe već otišao iz suprugove obitelji može se upotrebljavati mjesečno provjeru krvi s tri zrna pšenice, heljde ili drugih žitarica. Oni su pomiješana s crnim vinom, rekavši: „Ja ću uzeti tri sjemenke, tri kapi krvi zapečatiti svoj život. A ti postala moja ljubavnica i ja sam nad vama. " Ljubav piće potrebno je uspio dati mužu. To se može učiniti na zabavi ili uz pomoć zajedničkih prijatelja;
  • S istim ciljevima, ali bez pomoći drugih ljudi koriste ritual povratka supruga. Menstrualna krv razmazana po čelu s riječima. „Kao što je krv na mene, a ti u meni” Kao događaj noć prije odlaska u krevet u roku od tri dana za redom.

Kako ukloniti kletvu mjesečne krvi

kako ukloniti čaroliju na mjesečni

Ponekad se postavlja pitanje kako ukloniti čaroliju na mjesečno, je važnije od bilo čega drugog. Za rezultat čarobni ritual nije uvijek onaj da žena očekuje. Ili njezini osjećaji ohladiti i imaju nepotrebno čovjek i dalje ih doživjeti. Privorozhenny može sama želi da biste dobili osloboditi od strasti za ženu, kad mu daje više boli nego sreće.

Ako alat obavlja samostalno, kako bi se uklonili njegov učinak, možete koristiti 40 dana brzo. Žena u ovom trenutku će morati:

  • Odbijanje stočne hrane;
  • Probudite se i zaspati s molitvom;
  • Idi na nedjelju crkvene službe.

Postoji još jedan način da se ukloni zavjere. Za ovu privorozhennomu čovjek će trebati asistent. Posljednja sa svijećom mora ići oko začarana kazaljke na satu 32 puta. Sve to vrijeme, onaj s kojim je čarolija je uklonjena, čita molitva „Oče naš”.

Video: Ljubav čarolija na menstrualnu krv i krv iz prsta

Sigurno je ljubav magija u mjesecu?

Pitanje nije u stanju mirovanja. Spell na mjesečnoj krvi može imati implikacije ne samo da nije sasvim očekivano, ali i vrlo razočaravajuće:

  • Umjesto ljubavi za ženu Čovjek postaje nemoć i nenormalan žudnja za alkoholom. U tom slučaju, fiziološka objašnjenje nije impotencija. Razlozi njegove ovisnosti o alkoholu jednog čovjeka i njegove najmilije i ne znam;
  • Strast ne može biti prikazana na onoga tko želi šarm voljene osobe, a na drugom damom;
  • Ohlađene osjećaji ne dolaze na obnovljenom snagom, a zamijenio tešku ljubomoru i agresivnost u odnosu na koristi pravopisa žene. Ponekad ljudi potisak je patološki, očituje divlje scene objašnjenje odnosa, pa čak i fizičko zlostavljanje. Ona nije drago da je „prisushit” i da želi što prije odmaknuti od takvih liječničkom osoblju ljubavi;
  • Oba partnera mogu dobiti bolesti koje ranije nisu imali savjet. Kod žena, često se odnosi na opseg ginekologiji, postoje ženske bolesti, od kojih je jedan neplodnost. Mogući gubitak interesa u intimnoj strani odnosa u cjelini, ili voljene osobe, koja je tako dugo tražio, posebno. Muškarci koji pate od mentalnih ili imaju poteškoća u seksu, starosti brzo zastario i izgubiti žar za životom;
  • Vina za uplitanje u tuđe osjećaje i pokušati potisnuti volju djece može ležati na ženu, koja je proveo ritual ljubavi čarolija. Oni imaju veliki problemi su rođeni, često imaju prirođenih mana, bolesti urogenitalnih organa, dijagnoze u psihijatriji, s problemom pijenja. Oni su često nezadovoljni osobni život, osobito kćeri.
U velikoj mjeri su nuspojave zavjera i ljubavne čarolije za ljubavi s mjesečnom krvi zabrinutost pokušava da se bori s drugom ženom u čovjeku. No, nasilje nad slobodnom voljom čovjeka može dati negativan rezultat.

U drugim slučajevima, učinak se očekuje, ali kratkog vijeka. A mjesec dana kasnije ritual se mora ponoviti. No, jamstvo da će pomoći zadržati svog ljubavnika zauvijek, nitko neće. I negativni učinci mogu se pojaviti u bilo kojem trenutku.

Video: Ljubav čarolija na mjesečno

To se može uzeti ozbiljno zemljište na mjesečne i njegove učinkovitosti ili se smijati na to. Možda ritual će dati povjerenje žena u rješavanju izabranih. A u budućnosti će se moći graditi dugoročne odnose s njima bez crne magije. Važno je da se ne oslanjaju samo na znamenja.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Brown je siromašan mjesečno - Nemojte obraćati pažnju na njih?Brown je siromašan mjesečno - Nemojte obraćati pažnju na njih?
Trebam li se brinuti ako je mjesec smanjen?Trebam li se brinuti ako je mjesec smanjen?
Koliko dugo može zadržati mjesečno?Koliko dugo može zadržati mjesečno?
Kako vratiti romantiku u vezi?Kako vratiti romantiku u vezi?
Želim zdravlje svima i uvijekŽelim zdravlje svima i uvijek
Koncept menstruacije i koliko dana dolaze mjesecKoncept menstruacije i koliko dana dolaze mjesec
Bojim se reći „Volim te” prviBojim se reći „Volim te” prvi
Problemi kosa s menstruacijomProblemi kosa s menstruacijom
Volim oženjen čovjek i sama u brakuVolim oženjen čovjek i sama u braku
Kako možete uštedjeti mjesečno?Kako možete uštedjeti mjesečno?
» » Spell na mjesečni

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea