Hor.OtTitres.com

Anoreksija. Strašna stanje uma

Video: I - ne anoreksichka, baš kao i ja mršavi (pun izdanje) | govoriti Ukrajina

Ispovijest djevojke s anoreksijom

Sada se sjećam s užasom u vrijeme kada je mogla ne brainer za jesti. Pitajte, koliko je to? Postoji - to je gotovo isto kao i disanje. Većina ne vjerujem u to, ali to je bio. A to bi moglo završiti u najboljem slučaju u bolničkom krevetu. Radi se o anoreksiji, moderan danas bolesti. I ja sam bio u mogućnosti da joj i sami pobijediti. Moja metoda je trivijalan, previše trivijalno čak i za mnoge. Ali to stvarno radili. Sada sam otvoriti oči i radujem se svako jutro. da prednji cijeli dan činjenica. Kako je divno bi bilo ustati i odmah ići na trčanje, a zatim prelijte omiljene cvijeće, hraniti mačku, napraviti svježu mrkvu ... I naprijed - cijeli život. Ali to nije uvijek bilo. Nikad nisam bio zadovoljan svojim izgledom. Sve je počelo u školi, ja strašno kompleksa oko njegove visine. Osjećao sam se kao jednostavno ogroman! Drugi učenici zadirkivali žirafe, nastavnici su se nalazili na zadnjoj seriji. Ja sam mrzio i htio da postane nevidljiv.

Video: -17 kg | Kako sam smršavio? | Moja povijest anoreksije | Kako pobijediti bolest?

Nekoliko godina kasnije sam otišao na velike metropole, i otišao na sveučilište. Met tipa, sve je bilo divno. Dok jednog dana kolega predložio da idem na lijevanje agencija modeliranje. Ako se to dogodi, ja bi samo se nasmijao prije par godina. Pa neki svoj model, žirafe, a tek ... Ali onda odjednom sam bila ljuta na sebe i odlučila da se ono može postati još jedan u tome. Uspješna, lijepa ... Mi došao casting, završio ankete, a onda je počeo najstrašniji. On je došao na moje mjernih parametara. Moja visina je 176cm, ne uzrokuje nikakve probleme. No, težina ... 60kg! Nikad nisam mislio o sebi kao mast. Do dana. Postavio sam uvjet: ili gubim težinu brzo, ili zaboraviti na modeliranje poslovnih zauvijek.



I počela sam mršaviti odabirom najlakši način. Parafraza Faina Ranevskaje, počeo sam jesti manje. Mnogo manje. Ustao sam, popio dvije šalice kave i otišla u školu. Za ručak sam pojela nekoliko listova salate i popio litru vode. Utopiti osjećaj gladi, počinju pušiti. Mnogo dima. Rad je morao napustiti jer snaga nije dovoljno za ništa. Mama lagala da sam smanjiti, ali će se uskoro naći drugi posao. Mama vjeruje, redovito mi šalje novac, koji sam iznajmio stan i kupio kavu i svježe salate. I kutija cigareta. Vrlo brzo, izgubio sam 11 kg.

Ostvarenje sna, ja sam bio uključen u emisijama, pa čak i potpisao ugovor s poznatom ruskom dizajner. Onda je moja težina dosegla kritičnu razinu od 45 kg. Osjećao sam se grozno. Sve je počelo s činjenicom da sam dao moju ljubav. Tko treba djevojku koja izgleda u ogledalu, čak i kada jesti? Vječno ljut, nervozan, neraspoložen ... Činilo se da sam bio od čovjeka pretvorio u sjeni, čudno ljuske, koja se već bori tračak života. Slabost, letargija, apatija, bezvoljnost ...

1361828267_anorexic

Video: Anoreksija: osobine bolesti

Pokušao sam početi jesti normalno, ali to je nemoguće, ja povraćao beskrajno i morao je napustiti ideju. Tada sam počeo se onesvijestiti. Jednom se to dogodilo upravo na ulici. Prolaznici su se zove hitnu pomoć, a ja prvi put otišao u bolnicu. Zatim, kao sreća bi ga, još jedna majka došla da me vidi. Morao sam priznati i da se liječi. Dijagnoza anoreksije Pokucao sam na licu mjesta. Uvijek sam mislio da je sve to za ljubitelje bicikala pokazati „Američki top model”. I sve je tako blizu. I to je pravi. Moja majka je pokušao me nagovoriti da jede, ali čak i omiljena od djetinjstva Vinaigrette izazvati mučninu. I tek tada sam shvatio da nisam mogao kontrolirati. Moje tijelo je otišao u štrajk! Ja više ne pripadala sebi.

Nisam mogao spavati, komunicirati s ljudima. Kao rezultat toga, mama mi je cijelo ljeto da njegove bake na selu. U početku je bilo teško, jer je u potpunosti promijeniti način na dan. Ustao sam u zoru i otišao u krevet rano. Bez cigareta je bio nepodnošljiv, jer je morao skrivati ​​od svoje bake, potajno puši. No, s vremenom, primijetio sam da jednostavno ne želim pušiti. Nešto uključen u glavi, i shvatio sam da je opet pripada meni. Postupno naučiti uživati ​​čak i od fizičkog rada, što je za mene nikad nije dogodilo. TV nije bilo, morao sam sebi nešto učiniti. Kao da iskopa u krevetima, voda nosi, vožnja bicikla, hodanje mnogi pokušavaju udahnuti svježi zrak.

Video: Nestorozhno cast riječ učitelj može dovesti do anoreksije od 9-godišnja djevojčica

Bio sam angažiran u uzgoju cvijeća. A okus za život. Postupno je počela jesti, dobro svježe povrće su u izobilju. Prvo sam pokušao pravi sir, a kuhani svoje. Bio sam sretan u ljeto, vratio sam se u normalu. Povratak u gradu, ja potpuno promijenio moj način života. Ja sam više ne boji stati na vagu, samo pravo jesti i izvoditi u jutarnjim satima. Čak kupili pretplatu na fitness centar, iako je u prošlosti za mene je obično zadužen je bio podvig. Sada znam da je najbolji način za liječenje anoreksije - prebacite misli na nešto drugo, da se odvratiti. Pronađite svoje zanimanje, koje, s jedne strane, to bi bilo zanimljivo za vas, ali s druge strane - bi zahtijevaju fizičku aktivnost. Rolanje, plivanje, ples, jahanje ... Sve to će učiniti. Luda adrenalina te dobiti kada će to doći iz svoje obamrlosti i zaboraviti o svojim strahovima. I onda pobijediti ovu bolest zauvijek.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako postati stvarna i iskrena osoba?Kako postati stvarna i iskrena osoba?
Moj pregled o noćnom snack za mršavljenje (prema mišljenju liječnika, gdje kupiti)Moj pregled o noćnom snack za mršavljenje (prema mišljenju liječnika, gdje kupiti)
Svjetlo frizura za školuSvjetlo frizura za školu
Otkrovenje djevojka pobjedu anoreksijeOtkrovenje djevojka pobjedu anoreksije
Reduxine - moj pregled nakon korištenjaReduxine - moj pregled nakon korištenja
Bol u ruci s računala mišBol u ruci s računala miš
Praktični frizura za školuPraktični frizura za školu
Pronađite mačku na slici! 35 nove fotografije sa savjetimaPronađite mačku na slici! 35 nove fotografije sa savjetima
Frizura za školu - za djevojčiceFrizura za školu - za djevojčice
Frizura snopFrizura snop
» » Anoreksija. Strašna stanje uma

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea