Hor.OtTitres.com

Lak za presvlačenje - tajne s kojima imam uredan manikuru

Video: Gel lak nanosi tehnologija tajne lak premaz gela

Lak za presvlačenje - tajne s kojima imam uredan manikuru

Video: Kako slikati svoje nokte pažljivo. 2 laka tehnike aplikacije. Manikura kući.

uredan manikura - san svake žene. premaz za nokte moraju biti točne. No, kao što se često događa - rukovati se, i na noktu i kutikule su formirane pruge. Postoji mnogo načina da obrađuju situaciju. Na primjer, korekcija olovka ili premaz ulja prije lakiranja lak za nokte.

No, postoji način da bi ga puno lakše i jednostavnije. To će zahtijevati samo nekoliko minuta slobodnog vremena i želje. I također: salveta, lak za nokte maknuti, i bilo tanki sintetički kist sa šiljatim vrhom. Ispravljena na ovaj način može biti samo u potpunosti osuše boje. Poželjno je nakon nanošenja zadnjeg sloja je najmanje sat vremena.

Video: Pitanje / Odgovor: Gel lak premaz, problem nokti / Manikura problema noktiju

Za nokte pokriti počinje i uzrokuje bazu premaz laka. Nakon što su svi slojevi laka suši, nastavite na ispravak. Umočite četku u odstranjivač laka za nokte i nositi ga uz kožicu. učiniti premaz za nokte Morate biti oprezni da ne oštetiti manikuru. Preše, tako da se tekućina apsorbira. Zatim možete prošetati par puta na kutikule, uklanjanje viška boje. Ako vaš kist oboji, možete ga izbrisati na salveti.

Na taj način možete jednostavno, brzo i lako ukloniti lak za nokte pogrešku. I što je najvažnije, neće vam uzeti više od 15 minuta. učiniti Kat poliranje uredan Sada možete čak biti potrebno tražiti Podaci o noktima za početnike 20pcs. Pomogao si moj savjet? Pisanje komentara!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Manikura Novosti kod kuće. 5 satiManikura Novosti kod kuće. 5 sati
Kožicu i nokte će biti u redu ako je recept vam zapishesh u bilježnicu!Kožicu i nokte će biti u redu ako je recept vam zapishesh u bilježnicu!
Ljuštiti nokte, što učinitiLjuštiti nokte, što učiniti
Pet Tajne pravilnog njegu stopalaPet Tajne pravilnog njegu stopala
Kako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članakKako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članak
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video
Francuska manikura 15 fotografija s opisom implementacije tehnologijeFrancuska manikura 15 fotografija s opisom implementacije tehnologije
Ideje ljeto manikura 2013Ideje ljeto manikura 2013
Suhe nokteSuhe nokte
Manikura kod kuće sa svojim rukamaManikura kod kuće sa svojim rukama
» » Lak za presvlačenje - tajne s kojima imam uredan manikuru

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea