Hor.OtTitres.com

Manikura Novosti kod kuće. 5 sati

manikura Novosti kod kuće. 5 sati

Video: manikura vode kod kuće, bez porinuće Tom Thumb! Manikura video lekcija!

Neobična manikura sada postaje sve popularniji. Na primjer, francuska manikura manikura ili novine, koji je sada govoriti.

U ovom članku, ja predlažemo da gledaju pet video lekcije koje rade novine manikura kod kuće.

Prije nego što gledati sat bi trebao biti pripremiti mjesto za. Trebamo:

1. Sreća, koju ćemo koristiti kao podloga za novine manikura. To bi bio najbolji bijeli lak, ali ako već niste, idi i siva ili bež lak za nokte.

Video: Novine Nail Art / novine print na noktima

2. novina. Originalni crteži izgledaju na noktima novina nije s ruskim tekstom. Također pogledajte original Cvijeće na noktima. Usput, nedavno je objavio materijal sa 30 crteža koji prikazuju Cvijeće na noktima.

Ako novine manikura želite koristiti novina s ruskim tekstom, onda biti spreman da djevojka će čitati ono što piše tamo, a ne uživati ​​u manikuri.

3. Alkohol ili toaletne vode i nizak sadržaj alkohola.

4. A nokat morate noktiju-učvršćivač.

Video: Vijesti manikuru kod kuće Walkthrough Video



Svi alati su pripremljeni, sada možete gledati lekcije novine manikura u videu.

Prvi sat novine manikura:

Drugi manikura lekcija novine:

Treći manikura pouka novine:

Četvrti sat novine manikura (Ona se razlikuje od druge):

Peta lekcija novine manikura:

Saznajte kako napraviti novine manikura kod kuće, jer naša lekcija je tako jednostavno!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Vježbe za ženskim rukamaVježbe za ženskim rukama
Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnikeCvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike
Leptiri na noktima. 5 sati s video instrukcijeLeptiri na noktima. 5 sati s video instrukcije
Kako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članakKako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članak
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video
Podaci o noktima za početnike. 20 slika slikaPodaci o noktima za početnike. 20 slika slika
Francuska manikura 15 fotografija s opisom implementacije tehnologijeFrancuska manikura 15 fotografija s opisom implementacije tehnologije
Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?
Ideje ljeto manikura 2013Ideje ljeto manikura 2013
Suhe nokteSuhe nokte
» » Manikura Novosti kod kuće. 5 sati

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea