Hor.OtTitres.com

Leptiri na noktima. 5 sati s video instrukcije

Video: Manikura korak po korak na klijent / kaputa laka Crveni gel

Pozdrav, djevojke! Danas smo s vama će naučiti kako se izvući leptir na noktima. Našao sam slike na noktima leptira iz cijelog interneta i najbolje primjerke Ja ovdje predstavljam. Tu je i video na slikanje leptire na noktima upute, fotografije tih videa su također predstavljena u slučaju da ste u mogućnosti da biste vidjeli video. Iako mislim da je vrijedno pogledati, dostojan lekcije.

Video: Nail dizajn LIJEVANJE 3. Video lekcije noktiju dizajn. Podaci o noktima. Dizajn videa.

Prvi na današnjoj lekciji: leptir, koji leti u cvijeću. Usput, nedavno smo naslikao cvijeće na noktima: Prva lekcija o bijelom kamilice, Druga lekcija, treća lekcija i jednostavno cvijeće na noktima (30 fotografija). Ovdje su dvije okviri prvi video:

Leptiri na noktima. foto №4

Video: Blagi gel za nokte dizajn "ljubičasta ametist" | Korak po korak video tutorial | Nail dizajn Oksana Malyarenko

Četvrto Leptir:Leptiri na noktima. foto №5



Lekcija crtanja četvrtu leptir na noktima:

Video: Dizajn noktiju! Lijevanje i Mark leptir!

Peti leptir na nokat s video tutoriali:Leptiri na noktima. foto №6

Nakon pregleda podataka videa upute dizajn noktiju, što će otpasti vrsti pitanja "kako nacrtati leptira na noktima"! Samo gledati video, sve je jasno.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Manikura Novosti kod kuće. 5 satiManikura Novosti kod kuće. 5 sati
Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnikeCvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike
Pet Tajne pravilnog njegu stopalaPet Tajne pravilnog njegu stopala
Kako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članakKako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članak
Kako naučiti plesati u diskuKako naučiti plesati u disku
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video
Podaci o noktima za početnike. 20 slika slikaPodaci o noktima za početnike. 20 slika slika
Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?
Ideje ljeto manikura 2013Ideje ljeto manikura 2013
LeukonychiaLeukonychia
» » Leptiri na noktima. 5 sati s video instrukcije

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea