Hor.OtTitres.com

Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike

Sada možete dobiti upoznati sa cvjetnim uzorcima na nokte. Ako nešto slično, pišu u komentarima, uskoro mogu snimati video lekciju za ovaj uzorak! Ispod svake slike nalazi se gumb klik na kojoj možete vidjeti lekciju na stvaranje odgovarajuće slike u boji. također možete gledati još jednu lekciju: Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video

Crtanje cvijeće na noktima uz pomoć ovih uzoraka:

1. Rose na noktu: Rose na noktuPogledajte video o ružama:

2. cinquefoil na noktu: cinquefoilPogledajte video na cinquefoil:

3. Drugi cinquefoil: Još cinquefoilPogledajte video na cinquefoil:

4. Dekorativni makovi na noktima:Dekorativni makovi na noktimaPogledajte video dekorativne maqam:

Video: Dizajn za 30 sekundi Magic gel lakovima

5. Bijela tratinčica: bijela tratinčica

Pogledajte video kamilice:



Video: Nokti dizajn. Nacrtajte cvijet na mokrom gel lak

6. Hibiscus na noktu:Hibiscus na noktuPogledajte video o hibiskusa:

7. Bijeli božur na noktima: Bijeli božur na noktimaPogledajte video na božur:

8. Još jedna lijepa cvijet na noktu:Još jedna lijepa cvijet na noktuPogledajte video:

9. I još jedan:Još jedan cvijet na noktuPogledajte video:

Video: Kineski slikarstvo nokti za početnike "orhideja"

10. Abstraktsionny cvijet:Abstraktsionny cvijet Pogledajte video:

11. Lily na noktima:Ljiljani na noktimaPogledajte ovaj video:

12. Maroon cvijeće:Maroon cvijećePogledajte ovaj video:

13. Plavi cvijet: plavo cvijećePogledajte ovaj video:

14. multi-boji cvijeće na noktima: Raznobojni cvjetovi na noktimaPogledajte video:

15. Plava ruža na noktu:Plava ruža na noktuPogledajte video:

16. Još jedan hibiskus na noktu: Još jedan hibiskus na noktuPogledajte video:

17. Mali cvijet: floretPogledajte video:

Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike 1

Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike 2

Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike 3 Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike 4

Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike 5

Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike 6 Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike 7

Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike 9 Cvijeće na noktima: 30 za početnike 10 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 11 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 12 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 13 fotografija

Cvijeće na noktima: 30 za početnike 14 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 15 fotografija

Narančasti cvijet na nokat s korak po korak lekcije:Cvijeće na noktima: 30 za početnike 16 fotografijaPouka ovog cvijeta: 7 koraka: Lekcija boje na noktima

Cvijeće na noktima: 30 za početnike 17 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 18 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 19 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 20 fotografijaCvijeće na noktima: 30 za početnike 21 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 22 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 23 fotografija

Cvijeće na noktima: 30 za početnike 24 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 25 fotografijaCvijeće na noktima: 30 za početnike 26 fotografija

Cvijeće na noktima: 30 za početnike 27 fotografija

Cvijeće na noktima: 30 za početnike 28 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 29 fotografija Cvijeće na noktima: 30 za početnike 30 fotografija

Video: Nježne cvijeće na noktima: BRZO marker tehnika s prikazom / Cvijeće na noktima: marker tehnika

Kako vam se sviđa ljubičasta cvijeće na noktima (sedmi na slici)? Ja stvarno volio. To je pouka njegova slikarstva:

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Leptiri na noktima. 5 sati s video instrukcijeLeptiri na noktima. 5 sati s video instrukcije
Pet Tajne pravilnog njegu stopalaPet Tajne pravilnog njegu stopala
Kako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članakKako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članak
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video
Podaci o noktima za početnike. 20 slika slikaPodaci o noktima za početnike. 20 slika slika
Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?
Bijela bloodroot u narodnoj medicini. Dobar, pravila primjene, receptBijela bloodroot u narodnoj medicini. Dobar, pravila primjene, recept
Ideje ljeto manikura 2013Ideje ljeto manikura 2013
Tratinčica livadaTratinčica livada
Slika mladostiSlika mladosti
» » Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea