Hor.OtTitres.com

Brojke na noktima video. 5 lekcija koje su mi pomogli

Video: noktiju dizajn: Svijetlo uzorak gela lak pomoću "DOTS"

Brojke na noktima video. 5 lekcija koje su mi pomogli

Želim vas podsjetiti da već imamo online video tutoriali na crteže na noktima. Na primjer, Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video

I sada pogledajte pet video lekcije o crtežima na noktima, koji sam izabrao iz raznih stvari.

prva lekcija Ona vas uči kako nacrtati panda. Iako nije na ruskom, ali to je lako razumjeti, pogled na sve:



Druga lekcija: Jedan od pet video o novinama manikuru kod kuće. Pogledajte:

KSAT, nedavno smo objavili članak o Cvijeće na noktima 30 fotografija i crteži na noktima za početnike. ali on treća lekcija - cvjetni uzorci na noktima:

Video: Brojke na noktima za početnike.

Također smo objaviti lekciju o Cvijeće na noktima bijelih tratinčica na svijetloj podlozi, a sada nudimo vidjeti četvrta lekcija o crtežima na noktima - video u kojem slikati bijeli tratinčicu na crnoj podlozi:

Video: Manikura "sjaj"! Ogledalo noktiju gel lak + krom pigmenta. Trendi lakovi za dizajn :)

Peta lekcija - manikura kod kuće s magnetom:

Ovi crteži na noktima video tutoriali mi puno pomogao, a nadam se da vam se sviđaju previše.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnikeCvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike
Leptiri na noktima. 5 sati s video instrukcijeLeptiri na noktima. 5 sati s video instrukcije
Pet Tajne pravilnog njegu stopalaPet Tajne pravilnog njegu stopala
Kako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članakKako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članak
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video
Podaci o noktima za početnike. 20 slika slikaPodaci o noktima za početnike. 20 slika slika
Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?
Ideje ljeto manikura 2013Ideje ljeto manikura 2013
LeukonychiaLeukonychia
ListanjaListanja
» » Brojke na noktima video. 5 lekcija koje su mi pomogli

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea