Hor.OtTitres.com

Podaci o noktima za početnike. 20 slika slika

Podaci o noktima za početnike. 20 slika slika

Dakle, prva stvar koju trebate znati: akrilna boja - to je najbolje što se može koristiti za nail art. Slikati trebao kupiti posebne četke, koje se prodaju u posebnom odjelu profesionalne kozmetike.

Prvi korak je da stavite nekoliko kapi akrilne boje različitih boja na plastičnu ili staklenu površinu. Nadalje, treba uliti čašu vode, te pripremiti potrebnu četkom. Prije sastavljanja uzorak na noktima, morate vježbati na papiru, s lijeve strane (kao što je, bez previše pametan, mora postati stručnjacima za nail art), za crtanje na noktima obje ruke je simetričan.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako da brzo i jednostavno ukrasite stolice?Kako da brzo i jednostavno ukrasite stolice?
Subungual hematom na nogamaSubungual hematom na nogama
Batik tehnikaBatik tehnika
Kako čistiti boje iz različitih površina?Kako čistiti boje iz različitih površina?
Leptiri na noktima. 5 sati s video instrukcijeLeptiri na noktima. 5 sati s video instrukcije
Pet Tajne pravilnog njegu stopalaPet Tajne pravilnog njegu stopala
Kako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članakKako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članak
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video
Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?
Ideje ljeto manikura 2013Ideje ljeto manikura 2013
» » Podaci o noktima za početnike. 20 slika slika

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea