Hor.OtTitres.com

Britanska zastava na noktu: korak po korak video tutorial +

zastava Velike Britanije

Video: UK zastava na noktima video tutorial noktiju dizajn manikura kod kuće

Evo što je sada ćemo naučiti crtati. Za to nam je potrebno obojiti u tri boje: plava, bijela i crvena, baš tim redoslijedom, a mi ćemo nastaviti premaz za nokte. Prvo ćemo napraviti plavu pozadinu, a zatim iscrtati crvenim i bijelim prugama. Samo ne zaboravite između primjene različitih boja boja za sušenje!

Ako ste još uvijek početnik Neil-majstor, možete pročitati, kako napraviti dizajn noktiju. Korak po korak crtanje britanske zastave na nokat možete vidjeti na slici ispod. Usput, klikom na sliku za uvećanje - ne kvari pogled!

Video: Manikura s britanskom zastavom / britanske zastave (Union Jack) nail art tutorial

Engleski zastava na lak korak po korak

Nacrtajte britansku zastavu na noktima uz pomoć video:



Video: Traper Dizajn na kratkim noktima. Britanska zastava na noktima. Manikura s traper pozadini.

Slična pouka u drugoj verziji:

Video: plesti manikuru korak po korak | Nokte dizajn gel nokte "Džemper s romb" | Lekcija slikanje noktiju

Najdetaljniji pouka:

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Manikura Novosti kod kuće. 5 satiManikura Novosti kod kuće. 5 sati
Cvijeće na noktima: 30 fotografija za početnikeCvijeće na noktima: 30 fotografija za početnike
Leptiri na noktima. 5 sati s video instrukcijeLeptiri na noktima. 5 sati s video instrukcije
Pet Tajne pravilnog njegu stopalaPet Tajne pravilnog njegu stopala
Kako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članakKako brzo osušiti lak? Pročitajte moj članak
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Moja pouka 12 fotografija + video
Podaci o noktima za početnike. 20 slika slikaPodaci o noktima za početnike. 20 slika slika
Francuska manikura 15 fotografija s opisom implementacije tehnologijeFrancuska manikura 15 fotografija s opisom implementacije tehnologije
Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?Kako izliječiti gljivice na noktima ruku?
Ideje ljeto manikura 2013Ideje ljeto manikura 2013
» » Britanska zastava na noktu: korak po korak video tutorial +

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea