Hor.OtTitres.com

Povijest Natalia o čudo-mash prevladavanju akne

mitraljez akneSvi smo imali neugodnu dobi, a svi znamo da je problem u ovoj dobi nisu samo emocionalne. Akne - da je glavni problem svih tinejdžera. U to vrijeme, a ja imam ovaj problem stranka nije prošao

Ja sam je cijela stvar počela klase u 7., baš kad sve djevojke počinju da se privikne na svom posebnom izgledu, slijedi joj, oslikana, itd I ja sam u toj dobi tek počinju učiti ono kozmetike, kako ga koristiti za ono što je, a zatim na vas - akni! To je strašna tragedija za mene, pogotovo s obzirom na činjenicu da nitko od djevojaka u našem razredu nije bilo još takvih problema. Neznan svoje, pritisnuo sam prišt, ja skočiti off na čelo, na obrazima, na nos, tako težak da biste dobili osloboditi od njih. No, na moje zaprepaštenje, nije pomoglo na bilo koji način, već naprotiv: akne postaje sve više i više! Ne znajući kako se nositi s njima, pokušao sam to sakriti uz pomoć zaklade i praha. Naravno, u toj dobi, ja još uvijek ne znam kako se koristi ni jedno ni drugo, tako da je izgledala jako apsurdno i ne pretvarati se moje lice malo bolje. Isto tako, kasnije, primijetio sam da je od moje stajalište o takvim mjerama je postala još gora. Bio sam na rubu očaja, te je počeo tražiti i pokušati razne načine za liječenje akni.



Prva stvar koju sam naučila u ovom poslu, to je prala sapunom kao sapun, navodno, suši kožu i sprječava prljav. Međutim, ova metoda liječenja nije mi prilazi: koža postaje suha, stalno je nacrtana, osjetio sam neki nemir, pa čak i svrbež i bubuljice nisu nestali iz njegove površine. Tada sam odlučio da se na mekše i popularnih medija - na poseban kozmetike. Pokušao sam veoma mnogo vrsta kreme, scrubs, gelovi za pranje i tako dalje, ali na moju veliku žalost, ništa mi stvarno pomoglo. Učinak je, naravno, bio je već vrlo kratko, i prestati koristiti ta sredstva, bio sam opet pokrivena s novim dijelom akni. Bilo je čak i slučaj kada koristite neku kremu, ja sam ga prečesto licu, i ona je dao alergijsku reakciju: po cijelom tijelu sam skočio pustule i itched užasno bolestan i ozdravio je tek u bolnici. Nakon ovog incidenta, odlučio sam za sebe da je moderna kozmetička sredstva za borbu protiv akni, neću koristiti.

Dakle, usprkos svim mojim naporima, problem akni i dalje ostaje otvoreno, i morao sam ga nekako riješiti. Ovaj put odlučila tražiti pomoć od moje majke, pa je radi upravo ništa loše savjete. I doista, ono što sam savjetovao moju majku - bio je najbolji na svijetu sredstva za borbu protiv akni za mene. Budući da se radi o farmaceutskoj skladište, ona me je doveo na rad tzv "kaša„Koji je to sam spreman. Ova mješavina izgleda vrlo čudno, žute boje kao urina s nekim sedimenta na dnu, a miris je takav da što više suzne oči! Kako se pokazalo, da je smjesa alkohola, levomitsetina i sumpora (isto mulja). Koristite mješavinu - ugodan, naravno, malo, ali ja bi pomogao „ura!” Samo nakon tjedan dana korištenja, gotovo svi acne je otišao iz moje lice, a koža ne ugovor kao sapun, i nije bilo neugode. I što je veliki plus u ovom „kaša” je da je učinak toga je jako dugo, odnosno, popolzovavshis tjedan, doslovno sam zaboravio o tome što su akne više za iduća dva mjeseca!

Nakon toga su, naravno, kožnih problema, ali brzo sam se nosila s njima, a kasnije, za dugo vremena da ih zaboraviti. Dakle, u ovom trenutku to je „govornik” je za mene najbolji način da se bave aknama.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Zašto sam pokrenuo blog i malo o meniZašto sam pokrenuo blog i malo o meni
Folk lijekovi za akne na licu: Recepti maske i parne kupeljiFolk lijekovi za akne na licu: Recepti maske i parne kupelji
Da li pasta za zube na prištiće?Da li pasta za zube na prištiće?
Bilo aciklovir pomaže akniBilo aciklovir pomaže akni
Recept od Elena za masnu njegu kožeRecept od Elena za masnu njegu kože
Čitajte akni i prištića na čelu stvar prošlosti!Čitajte akni i prištića na čelu stvar prošlosti!
Liječenje akni i akne na licu kod kućeLiječenje akni i akne na licu kod kuće
Što su vitamini od pijenja mrlje na licuŠto su vitamini od pijenja mrlje na licu
Histologija i vrste akniHistologija i vrste akni
Tinejdžerski akne - kako izliječiti acne vulgaris?Tinejdžerski akne - kako izliječiti acne vulgaris?
» » Povijest Natalia o čudo-mash prevladavanju akne

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea