Hor.OtTitres.com

Eliksir mladosti - recepti

Svaka osoba barem jednom u svom životu došla na ideju eliksir mladosti, vječno. Čarobne napitke postoje samo u bajkama, ali produžiti mladost i poboljšati zdravlje i može biti vrlo stvarne načine. Za vanjsku ljepotu potrebno unutrašnje zdravlje. Ako su vanjska maska ​​kozmetika mlađi to ne postane, nego da daju mladi kože, kose i tijela u cjelini može pomoći recepte za eliksir mladosti.

Eliksir vječne mladosti



Vječna mladost ne dogodi - to je činjenica. Produžite život i zdravlje zaista uz pravilnu prehranu, spavanje i odmor, i redovitom tjelovježbom.

Istok eliksir mladosti

Istok i sve što je povezano s njim, smatra nekom mističnom mjestu, sposobnost da liječe svaku bolest. Kada se izraz istočni eliksir samo želim probati.

  • Istok eliksir mladost sastoji se od soka od limuna (100-150 grama), 200-220 grama meda, 50 ml. Ulje (poželjno maslinovo). Sastojci se pomiješaju i konzumira na prazan želudac. Ova mješavina je savršeno eliminira skleroza moždanih krvnih žila, čini oči sjaje, poboljšava koža, izglađuje bore. Osobe koje pate od zatvora lijek će biti vrlo zgodan.
  • Vrlo dobar recept, samo ne razumijem kako poduzeti? Jedna čajna žličica? svako jutro na prazan želudac žličicu

    Češnjak eliksir mladosti

  • češnjak to je antioksidans i sredstvo za poticanje immunitet.Pervy recept. Eliksir je pogodan za osobe s pretilosti, otežano disanje, čisti krvne žile i krv. 400-500 grama češnjaka za mljevenje, dodati sok od 3-4 limuna (ovisno o veličini). Izvadite smjesu na tamnom mjestu za mjesec dana. Infuzija treba konzumirati žličicu, razrijeđen s vodom neposredno prije odlaska u krevet. Nakon 2-3 tjedna osoba spava bolje, vesela i puna sil.Vtoroy recept sastojaka sličnih prvi. Za to će trebati litru meda (svibanj) češnjak (10) glave (10, limuni komada). Sastojci se izmiješaju, ostaviti za 14-16 dana i koristiti žličicu prije jela ujutro. Moramo uzeti dva mjeseca.
  • Eliksir mladosti - recenzije

    • Irina K.:" Eliksir mladosti je napravio recept s Interneta. Volim učinak. Ja sam 35 godina, tako da se govori o starosti prerano, ali boja kože postati bolje, fine linije oko očiju nestao. Jedini minus mislim - loša dah, nego bilo koji četka zube. Budući da je infuzija uzeti ujutro, čini se da su svi okrenuti protiv vas zbog smrada",
    • Angelina V .: "Bio sam zbunjen po mirisu češnjaka najmanje - Ja sam u mirovini. Recept zadovoljan i iznenađen rezultatom",
    • Ožujak Enina: "Moja mama je napravio ovaj eliksir mladosti. Izvana ne postane mlađi, iako je koža bila glatka, a bore manje",
    • Jan-12: "Ako redovito pijete infuziju, učinak će biti dobro - siguran sam. Prvi rezultati su osjećaj - bolji san, poboljšanu memoriju",

    Eliksir recept za mlade

  • Poboljšava vid, stanje kose, kože, uklanja sijede kose. Laneno ulje (standard broj 200-250 grama), sok od limuna 3-4, 3-4 glave češnjaka, med kilogram miješanje. Čuvati smjesu u hladnjaku, koristite 1 žlica prije jela tri puta dnevno.
  • Ovo je jako dobro složen poleznyhproduktov za tijelo
  • Postoje mnogi recepti. Indijski - na češnjak i mlijeko se smatra vrlo korisnim. Za njegovu pripremu treba biti kuhano u litar mlijeka glave češnjaka za oko 10 minuta. Smjesa treba podijeliti u 5 jednaka obroka, a jesti. Jedite dio mjeseca, a vi trebate pauzu nakon 1-2 mjeseci opet piti.
  • Kineska tinktura s votke: (. 0,5 litara votke i češnjak na poklopcu posudi) inzistiraju 2 tjedna i koristiti žličicu tijekom jela.
  • Piti iz Švedske sastoji se od šipka, knotweed, koprive. Jedna čajna žličica smjese se puni u kipuće vode, 3 sata ili piti kao čaj.
  • Slavenska topli napitak se sastoji od pepela i kukova (1: 1). Smjesa se melje plodine (žličica) pivo s kipuće vode, tvrde da se ohladi i uzima kao čaj 1-2 puta dnevno.
  • Svaka zemlja ima svoje koktela i eliksira mladosti. Bilo povrće i voće, sve što daje zemlju, to je korisno i doprinosi zdravlju i mladosti.
  • Talijanski osnažujući piće je odlicno, limun. Menta pari s kipućom vodom, dodajte sok od 1 limuna malo i žlicu meda. Piti 1/4 šalice.
  • Med - eliksir mladosti

  • Med, kao limuna i češnjak - stimulans za imunološki sustav. Stoga je koristan kao sredstvo protiv starenja. Ne možete biti mladi u izgledu, biti bolestan iznutra. Za osjećaj vedrine trebaju pravilnu prehranu. Bagremov med je pogodna za dijabetičare i bolesti kardiovaskularnog sustava. Heljda med sadrži puno proteina, željeza i eliminira anemije. Med od djeteline miriše na vaniliju. On razrjeđuje krv, proizvodnju mlijeka u žena, otklanja upala mliječne žlijezde i reproduktivnih organa. Linden med je jedna od najkorisnijih. To se koristi u hladnom kao diaphoretic. Pogodan je za osobe koje sjede na dijeti. Med od suncokreta najjeftinije, ali i korisno. Ona ispunjava s vitaminima i poboljšava metaboličke procese. Da med nije izgubio aromu i ljekovita svojstva, mora se čuvati u hladnjaku u dobro zatvorenoj posudi.
  • Eliksir mladosti tibetanskih redovnika

  • Recept pomlađivanje redovnika naći u 1971. To se dekodira i prevodi na sve jezike svijeta. Alat pomaže očistiti tijelo od toksina, otrova, skleroza, spriječiti srčani udar, rak, zujanje u ušima i glavi, vraćanje vida, pomladiti. Smatra se da je učinak sredstva je, ako osoba će receptu sebe i od ljubavi. Za eliksir će trebati 300-350 grama češnjaka. češnjak rez, mijesiti, staviti u staklenu posudu i pohraniti u hladnjaku. Nakon 10 dana, smjesa bi se trebala prazniti bez gusti sok i dalje inzistirati 3 dana, koristite 10 kapi na 1/4 šalice mlijeka prije jela. Dakle, morate piti 11 dana, počevši od 12 dana jesti tri puta dnevno po 25 kapi na kraj sredstava. Tijekom liječenja se ponavlja ne ranije od 5-6 godina.
  • mesto m oloka mojna vodu? Ne, to je mlijeko

    eliksir mladosti "čiste linije"

    Od mišljenja može dobiti opći dojam o proizvodu.

    • Anne piše: "Pakiranje eliksir udoban, miriše dobro, nije masna, upija dovoljno brzo i ne ostavlja talog. dostupan cijenu. preporučiti",
    • Alina: " I nije mi se svidjelo "čiste linije" činjenica da je koža masna sjaja",
    • Irina T. odgovorila Aline: "Ako je koža suha ili normalna, nema sjaja neće. A na masnu kožu se ne primjenjuje",
    • Ian L.: "Dobro eliksir. Ja liniju kao proizvoda ove tvrtke. Niska cijena, kvaliteta-izvrsna, pogotovo za novac",

    ">
    Dijelite na društvenim mrežama:

    Povezan
    Proizvodi, produžuje mladostProizvodi, produžuje mladost
    Pravilna prehrana za žene - najbolji način da se sačuva mladost i ljepotuPravilna prehrana za žene - najbolji način da se sačuva mladost i ljepotu
    Češnjak tinktura, koji nam je dao Tibet dati vječnu mladost i život bez problema!Češnjak tinktura, koji nam je dao Tibet dati vječnu mladost i život bez problema!
    Limun-češnjak pićeLimun-češnjak piće
    Tajne mladih tibetanskih lama.Tajne mladih tibetanskih lama.
    Pomlađivanje narodnih lijekovaPomlađivanje narodnih lijekova
    №24: Jednostavna tajne mladosti.№24: Jednostavna tajne mladosti.
    Postupci pročišćavanja posuda češnjakaPostupci pročišćavanja posuda češnjaka
    Magic eliksir ginseng korijenaMagic eliksir ginseng korijena
    Koristi i štete od bundeveKoristi i štete od bundeve
    » » Eliksir mladosti - recepti

    Hor.OtTitres.com
    Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea