Hor.OtTitres.com

Tajne mladosti.

Video: Tajne mladosti

U ovom članku, odlučio sam skupiti neke od najučinkovitijih set vježbi za očuvanje i mladi vraćaju. Postoje mnogi sustavi i postupci dizajnirani kako pomladiti pomladiti tijelo, od kojih svaka ima svoje tajne. Mnogi od tih postupaka su vrlo složeni. Ovdje sam objavljivati ​​samo one vježbi koje se može obaviti bez ozbiljnih prethodne pripreme, jer želim, to bi bio jedan od mojih čitatelja može pronaći njihove tajna mladosti!

Video: Kako izgledati 47 do 18 godina? Tajne mladih Masako Mizutani. TV fitness

tajna mladosti od tibetanskog lame.

Ove vježbe su dostupni svima, koristan za svakoga - za muškarce i žene, za sve uzraste.

Ova vježba sustav je prvi put opisana u knjizi Peter Kelder, koji je objavljen u 1938 na engleskom, a zatim, u 1994 - na ruskom. Autor piše da je to drevni tibetanski obredne prakse - tajna praksa tibetanskih lama, koji su ga koristili za očuvanje zdravlja i postizanje vječne mladosti. Tisućama godina držana u najdubljoj tajnosti ...

Tajna mladosti - Osnovni teretana.

Najveća vrijednost ove tehnike leži u činjenici da je kao rezultat njegove prakse poboljšava cirkulaciju krvi, ostavljajući stagnaciju, vraća u normalan živčani sustav, povećava ton i ukupnu učinkovitost, izliječiti nesanicu, neuroza, javlja oporavak nakon brojnih bolesti. To usporava proces starenja i pomlađuje tijelo doslovno ...

Video: Tajne mladosti i ljepote japanskih žena. 36BBB - to?!

Tajna mladosti - Qigong.

Odabrao sam ovaj predivno svjetlo i ugodne složene pomlađivanje vježbe iz Huashan škole Qigong. Ali dovoljno riječi - neka se vidi video ...

Svaki od tih anti-age kompleks idealan je za modernog tempa života, a ne vremena. Dakle, ono što je tajna mladosti?

Ostale vježbe za pomlađivanje:

  • Feysbilding
  • 8 vježbi za pomlađivanje lica (šamanska praksa)
  • Pomlađivanje - jedna vježba!
  • Taoistički praksa za pomlađivanje lica
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako postati vrlo lijepa djevojka. Tajne francuskiKako postati vrlo lijepa djevojka. Tajne francuski
Tajne mladih tibetanskih lama.Tajne mladih tibetanskih lama.
Pomlađivanje narodnih lijekovaPomlađivanje narodnih lijekova
Atlas tibetanskog medicineAtlas tibetanskog medicine
Pomlađivanje - jedna vježba!Pomlađivanje - jedna vježba!
FeysbildingFeysbilding
8 Vježbi za pomlađivanje lica (šamanska praksa)8 Vježbi za pomlađivanje lica (šamanska praksa)
№24: Jednostavna tajne mladosti.№24: Jednostavna tajne mladosti.
Eliksir mladosti - receptiEliksir mladosti - recepti
Kompleks mladih - Qigong.Kompleks mladih - Qigong.
» » Tajne mladosti.

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea