Hor.OtTitres.com

Lijepa slova na majicama. 12 izvornih majice

Često vidim na ulici lijepe natpisi na majicama

? I - vrlo često, i da budem iskren ljubomoran sam da nemam ove majice! Oni su tako originalni! Ako sam imao par stotina rubalja - Ja bih ići u dućan i odmah kupio tako lijepe majice s natpisima. Upoznala sam mnogo različitih lijepih natpisa na majicama, a neki, sjećam se dugo vremena! Ovdje su top tri:

Lijepa slova na majicama. 12 izvornih majiceNije li to lijep natpis na majicama? Upravo sam ih volim!

Na prvoj majici natpis: "malo vredina" - ovaj izraz ima skriveno smysel. Vrlo lijepo uokviren natpis! Muškarci su vjerojatno mislili nešto je krenulo :)

U drugoj košulji natpis: "Tko su ponosni? Ponosan sam? Ne, mi smo jednostavni žene KRALJICA" - izraz na etiketi je vrlo poznat, a s twist.

U trećem košulje natpis: "Kuhati ukusna, kažem malo glava ne boli" Ova majica je pravo za djevojčice. Uz ovu košulju svi dečki će obratiti pozornost na onoga koji nosi tu majicu! A možda i ne samo obratite pozornost, ali ipak stane i zatražio sobu telefonchik ...



Također sam vidjela lijepe natpisi na majicama u crnom:

Lijepa slova na majicama. 12 izvornih majiceChetvartaya košulja To će biti korisno za sve plavuše! Njezin alibi je uvijek s tobom! Nitko kopaju!

peti dio dresa prikladni sloths! Oni koji su previše lijeni odgovoriti na jednostavno pitanje: "Kako to radiš?" - "Kao i obično - sve jagode" - lijepa naljepnica s jagodama lijepom slikom. Preporučujem!

Šest majica zabava za djevojčice koji ne uvrijediti na to da su dečki govore o njihovoj sposobnosti da voziti automobil.

Video: Kako napraviti originalnu majicu? stručnjaci kažu

Slijedi izbor lijepih natpisa na majicama posebno za studente:

Lijepa slova na majicama. 12 izvornih majiceSedam majica za optimisti koji žele položiti ispit s ocjenom!

osmi košulja s portret seriji Kuzi "Sveu" i sa lijepim natpisom "shnyaga shnyazhnaya" - poznata izreka Kuzi

deveti košulja opet za optimisti, koji se nadaju da sreće nego znanja :)

Video: DIY: Natpis na majici sa svojim vlastitim rukama! Flawless #YONCE

Konačan izbor lijepih natpisa na majicama bijele boje ljubavi Kategorija:

Lijepa slova na majicama. 12 izvornih majicedeseti košulja vrlo smiješno! Savjetujem djevojke nositi svaki dan! Dakle, vaš MCH neće pasti u nesvijest, ako kažeš da je napisano na košulji ...

Video: Funny natpisi na majicama i majice da svoje

Jedanaest majica s natpisom "Ja sam u potrazi za seksom, ljubav ne nude" U ovoj majici je grijeh da ne hoda na tržištu :)

Dvanaesta košulja s formulom ljubavi. Ispostavilo se da kako to izgleda! Nikada ne bi dagadalas koji piju u šestom stupnju odlučuje sve!

I u zaključku, u mjeri u kojoj lijepe natpisi na majicama niste susreli, vaša košulja će uvijek biti bolji od drugih!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Znojenje: uzroci i metode borbeZnojenje: uzroci i metode borbe
Medicinska stranica Ekaterinburg. Odabrani popis pet mjestaMedicinska stranica Ekaterinburg. Odabrani popis pet mjesta
Aromadieta protiv pretilostiAromadieta protiv pretilosti
Kako uspon poduzeća ladder? Zlatna pravila uspješnog karijeristaKako uspon poduzeća ladder? Zlatna pravila uspješnog karijerista
Moje osobno iskustvo zdravog načina života.Moje osobno iskustvo zdravog načina života.
Za one koji žele kupiti sub Mond po najboljoj cijeni!Za one koji žele kupiti sub Mond po najboljoj cijeni!
Zašto bol u mišićima? A što da radim?Zašto bol u mišićima? A što da radim?
Kako izgraditi rukuKako izgraditi ruku
№38: Piramida moći, diobe vlasti, Split obroka.№38: Piramida moći, diobe vlasti, Split obroka.
Vjenčanje zdravice: kratko, lijepo i vještoVjenčanje zdravice: kratko, lijepo i vješto
» » Lijepa slova na majicama. 12 izvornih majice

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea