Hor.OtTitres.com

Posta za mršavljenje

Video: moj gladi 7 dana iskustva! :) :) :) i mršavljenje

Kako učinkovito je posta za mršavljenje? Kako brzo, kako izgubiti težinu i zadržati težinu, gubitak težine uz pomoć posta? 2. način i moje osobno iskustvo posta za mršavljenje.

Moje osobno iskustvo posta za mršavljenje.

Prvo, malo osobnog iskustva. Jednom sam izgubio nekoliko veličina uz pomoć posta. A težina vratila.

Moja metoda mršavljenja uključuje ne samo glad, ali i sport. Ali između posta postoje ograničenja na hranu ne lijepe! Jedna od prednosti mog način gubitka težine - čak i ako nisu u skladu sa svim preporukama za pravilan ulaz i izlaz iz gladi, rezultat će uvijek biti.

Dakle, to je kako sam živio za nekoliko mjeseci:

Moja metoda mršavljenja - vježbe

5 dana u tjednu u jutarnjim satima u teretani prije posla. Program obuke - uglavnom anaerobna (snaga) tjelovježba. Snaga trening izgradnju mišića, ubrzava metabolizam i pomažu očistiti tijelo.

Moja metoda mršavljenja - gladovanje

Post proveo sam svaki tjedan od 36 sati (1.5 dana) i 60 sati (2.5 dana). Ovo je kratki posta na vodi. Ispravan ulaz i izlaz iz posta, iako važan, ali ne i kao kritična za vrijeme produljenog gladovanja.

Video: Izgladnjivanje. Dan 12. Post za mršavljenje. Je li moguće da izgubite težinu posta?

Tijekom posta, nisam se vježbe, ali puno hodanja, otišao na more. Svjež zrak, a promet je vrlo važno kada posta. Tako sam proveo vikend posta.

Postoji još jedan razlog da je post najbolje u kombinaciji s vikendom i blagdanom. Česti u razdoblju od posta - loš dah. Žvakaća guma ne može se koristiti i na potrebu da se na neki način komunicirati s ljudima. Osim toga, tijekom vikenda je lakše nositi se s mogućim komplikacijama ponekad javljaju tijekom posta, kao što je glavobolja. Svjež zrak i kretanje uvelike olakšati prolaz gladi.

Moja metoda mršavljenja - Dijeta između posta



Nema prehrambenim ograničenjima, nisam promatrati. Sada sam veganka (ne jedu ikakvih životinjskih proizvoda), ali u to vrijeme nisam jesti samo meso. Sve ostalo (riba, jaja, mlijeko i mliječni proizvodi), jeo sam bez ograničenja. Uključujući, kolača i drugih "ne dijeta" proizvodi. Općenito, razumiješ - ne, nisam se pridržavaju prehrane.

Uz jednu iznimku - Nisam piti niti gazirana, bezalkoholna pića i druga pića! Pogotovo dijeta - od zaslađivače masti. Zapamtite zauvijek isključiti pića i hranu s umjetnim sladila iz svoje izbornika. Jedina alternativa šećer, koji ne ometa proces gubitka težine - stevia.

Moja metoda mršavljenja - voda

Voda - to "naše sve"! Pijte što više vode tijekom posta, izlaz gladi i između gladi. Voda uklanja toksine, čisti tijelo i ubrzava proces gubitka težine.

Moja metoda mršavljenja - gubitak težine

gubitak težine bio sam postupno. Između 1 i 2 kg. Briga za postu, a polovica izgubila težinu postupno vratio u narednih 3-4 dana. U prosjeku, u posljednjih mjesec dana sam izgubio oko 3 kg. Ne slijedite preporuke u pripremi za gladovanje i izlaza gladi, što je, naravno, smanjene stope mršavljenja. Ali ja sam bio ugodniji ne razmišljati o mršavljenju između posta.

Sport 5 puta tjedno, pomaže u održavanju, pa čak i povećati mišićnu masu. Kao rezultat toga, volumen je značajno smanjen točno gdje je to potrebno. U samo nekoliko mjeseci, ja sam promijenila tri puta ormar - stare traperice samo sam pao!

Zašto Post pomaže da izgubite težinu? 5 razloga zašto je post pomaže izgubiti na težini.

Post potiče gubitak težine za nekoliko razloga:

  1. Prvi razlog je očit - vrijeme posta hranu u tijelu se ne hrani, a kalorije potroše. Dakle, tijelo koristi vlastite dionice.
  2. Drugi razlog - natašte čisti tijelo. Pročišćavanje organizma oporavka znači, kao rezultat od kojih je normalan metabolizam i tijelo se počinje da biste dobili osloboditi od dodatnih kilograma.
  3. Produženo post nosi "ponovno pokretanje" sve tjelesne sustave. nakon takve "ponovno pokretanje" višak težine nestaje s drugim problemima i bolesti.
  4. Tijekom produljenog gladovanja smanjuje veličinu želuca. Nakon posta sitost dolazi brzo - smanjiti želudac napuni s manjom količinom hrane. Kao rezultat toga, nakon izlaska proces nastavlja posta prehrane.
  5. Post budi u tijelu "pravo" reakcija. Odjednom ispada da je zdrava hrana je ukusna, a štetni produkti počinju gađenje. Pravilna prehrana pridonosi mršavljenju. Dugotrajno gladovanje dovodi do efekta odjednom, i redovito kratko gladovanje - na kraju.

Za razliku od niske kalorijske dijeta, post ne dovodi do brzog zapošljavanje tjelesne mase. Nasuprot tome, gubitak težine može nastaviti. Težina se vraća u jednom slučaju - nakon preporučene izlazne produljenog gladovanja.

Video: Post za mršavljenje. Kako gladovati za izgubiti težinu? [Galina Grossmann]

Točno koliko brzo izgubiti na težini? Nekoliko načina kako izgubiti težinu uz pomoć posta.

metode mršavljenja pomoću gladi mogu se podijeliti u dvije vrste:

  1. Kratki posta postupnog mršavljenja.
  2. Dugotrajno gladovanje za brzo mršavljenje.

Svaka od tih metoda mršavljenja imaju svoje prednosti i mane.

Upozorenje! Natašte vode podrazumijeva izostanak bilo hrane i pića, osim čiste destilirane ili mineralnu vodu. Čak i mala količina soka ili kriška jabuke će korisno ljekovito gladi u štetne krute prehrane!

Kratki posta postupnog mršavljenja.

Kratki postovi zovem gladovanje od 1 do 3,5 dana. Posta manje od 24 sata gladovanja nisu. To - HRANA stanka. Mršavljenje takve post praktički beskoristan.

U članku Post vode (1. dio) opisuje proces pripreme za kratko gladovanje vodi holding post i izlaz od gladi. Što više usko slijediti preporuke ulazu i izlazu iz gladi, više produktivno izgladnjivanje dijeta.

Kratki posta za mršavljenje provode u skladu sa sljedećim jednostavnim shemi:

  1. Post se održava 1 puta tjedno za nekoliko mjeseci - da bi dobili željeni rezultat, mjeren u kilogramima i vidjeti :-)
  2. Ako nemate prethodnog iskustva, to bi trebao početi s jednodnevnim postom a, postupno povećanje trajanja.
  3. Vrijeme posta treba piti što više vode što je više moguće. Pijte često, nemojte čekati žeđi.
  4. Tijekom posta trebalo biti da se opustite, šetnja na svježem zraku, raditi terapiju vode (kupanje u prirodnim vodama ili istuširati).
  5. Tijekom pauze ne trebaju prehrani između posta. Ali, to je preporučeno da se izbjegne korištenje najštetnijih proizvoda, osobito sadrže mnogo prehrambenih dodataka (koji je popis od 10 najviše štetnih proizvoda). Bilo gazirana bezalkoholna pića, energetska pića treba izbjegavati.
  6. Napravite set vježbi i slijede ga redovito (najmanje 2-3 puta tjedno). Vaš zadatak je da se ne spali salo tijekom vježbanja (ovo će uspješno gladovanje), i spriječiti gubitak mišićne mase i povećanje metabolizam. Dakle, u pripremi programa obuke koji daju prednost za napajanje (anaerobni) vježbe.

Osim kratkog posta za mršavljenje:

  • Ukratko natašte (u roku od 3 dana) je gotovo sigurno i u prisutnosti određenih bolesti. Tipično, svi mogući problemi svode se na glavobolje i lošeg daha, koje nestaju iz izlazu iz gladi.
  • Kratki od gladi ne zahtijevaju prethodno iskustvo.
  • Greške i neuspjeh u skladu s preporukama o pripremi za gladovanje i izlaza gladi, iako je učinak se smanjuje, ali ne i uzrokovati ozbiljne komplikacije.
  • Izvođenje fizičke vježbe između posta, jednostavan za održavanje tonusa mišića i spriječiti gubitak mišićne mase.
  • Izgubiti težinu redovitim kratkim postovima može biti dugo vremena kako bi postigli željenu težinu. Slimming korak s vremenom ne smanjuje.
  • Kratki gladovanje može se održati tijekom vikenda, ne zahtijeva ograničavanje tjelesne aktivnosti i ne ometati dnevne aktivnosti.

Kontra Kratki posta za mršavljenje:

  • Gubitak težine traje dugo - od nekoliko tjedana do nekoliko mjeseci (ovisno o broju dodatnih kg).
  • Gubitak težine uz pomoć kratkih posta zahtijevaju više volje nego jedan dugi brzo, jer glad osjeća jači u prvim danima posta i potpuno prolazi nakon acidotic krize (7-12 dana).

Dugotrajno gladovanje za brzo mršavljenje.

Dugotrajno gladovanje za mršavljenje može trajati od 4 do 40 dana. Što je dulje razdoblje posta, više ozbiljan za njega da se pripremiti i važnije u skladu sa svim preporukama na izlazu iz gladi.

U članku Post vode (2. dio) posta opisane značajke različitih duljina (natašte vode acidotic krizu prije i nakon posta acidotic krize). Prije nego što se odlučite na dug brzo, potrebno je provesti nekoliko posta kraćeg trajanja. Također bi trebao biti čišćenje tijela (barem purgacije). Ako je moguće, prije i za vrijeme posta, to je poželjno napraviti hydrocolonotherapy.

Tijekom posta, poželjno je izvesti svjetlo vježbe. Inače bi se izbjeglo značajan gubitak mišićne mase, umjesto masti koje onda se pojavi.

Neki gubitak mišićne mase tijekom produljenog gladovanja još uvijek se ne može izbjeći. Kao što je, međutim, bilo koja metoda brzog mršavljenja. Stoga je posebno važno odmah nakon početka posta redovito raditi vježbe. Počnite vježbati s većom pažnjom. Trening snage će dati veću snagu za vraćanje mišića nego aerobik, ali treba početi s najmanjim utezima (odmah nakon posta je bolje napraviti mnogo vježbe bez težine).

Prednosti produljenog gladovanja za mršavljenje:

  • Tijekom produljenog gladovanja može izgubiti težinu samo puno.
  • Nakon acidotic krize gladi gotovo nestaje, a postaje lako gladovati.
  • Čišćenje i ljekoviti učinak produljenog gladovanja je ogroman, tako da je moguće daljnje smanjenje težine zbog općeg poboljšanja zdravlja.
  • Tijekom duljeg volumena gladovanja želuca je vrijeme značajno smanjuje, čime se smanjuje volumen hrane konzumira i kao rezultat, da dalje mršavljenja.

Kontra produljuje posta za mršavljenje:

Video: Post za gubitak Recenzije težina - Recenzije nakon mršavljenja

  • Dugotrajno gladovanje je opasno! produljenog gladovanja može obaviti u kući samo s iskustvom kraćim postovima.
  • Dugotrajno gladovanje zahtijeva ozbiljnu pripremu.
  • Donošenja odluke o održavanju dugo postiti za mršavljenje, potrebno je uzeti u obzir da je glavni mršavljenja javlja u prvim danima posta. Tada je stopa mršavljenja su smanjeni.
  • Tijekom produljenog gladovanja, teško je izbjeći gubitak mišićne mase. 
  • Teško je držati dugo post "na poslu", Iako posta nije potrebno mirovanje, ali je duži period posta, više postoje razne komplikacije (umor, glavobolja, mučnina, pospanost).
  • Nepoštivanje preporukama izlazu iz gladi može dramatično smanjiti učinak posta izgubiti na težini.
  • Razdoblje tranzicije nakon izlaska gladi traje najmanje onoliko vremena koliko brzo sama. Bilo je u tom razdoblju, mnogi pauze, početi jesti sve i dobivanjem natrag sve izgubljene kg.


Još jedan članak na temu posta:

  • Prednosti posta.
  • Post vodom (dio 1).
  • Post vodom (Part 2).
  • Posta za ...
  • Komplikacije tijekom posta - što učiniti?
  • Acidotic kriza.
  • Post - Video.
  • Nepoznati čuda od gladi.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Izgubiti težinu na proteinskoj dijeti? Recenzije i savjete hudeyuschegoIzgubiti težinu na proteinskoj dijeti? Recenzije i savjete hudeyuschego
Kako brzo smršavitiKako brzo smršaviti
Mršavljenje recepte za lijeni. Mršaviti Brzi!Mršavljenje recepte za lijeni. Mršaviti Brzi!
GojaznostGojaznost
Video od gladi.Video od gladi.
Sok dijeta za mršavljenje. dijeta ZnačajkeSok dijeta za mršavljenje. dijeta Značajke
Kako da se goji bobica za mršavljenje i ne šteti zdravlju?Kako da se goji bobica za mršavljenje i ne šteti zdravlju?
Moje osobno iskustvo zdravog načina života.Moje osobno iskustvo zdravog načina života.
Kao psihološki usaglašen do gubitka težine? najbolji načinaKao psihološki usaglašen do gubitka težine? najbolji načina
Mršavljenje mlijeko zaista učinkovit?Mršavljenje mlijeko zaista učinkovit?
» » Posta za mršavljenje

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea