Hor.OtTitres.com

Racionalni egoizam ne Rakhmetova (povijest prelaska na vegetarijanstvo)

Svaki vegetarijanac razloge za odbijanje mesa, stručnosti, njegove povijesti. Objavi priča ići vegetariastvo čitatelje stranice, novinara Victoria Kostenko.

Kao što sam odlučio odustati mesa

Hodao sam jednom na obali Suri (rijeke u gradu Penza) s kolegom i rekao joj o osnovama budizma. Činjenica da je to vjera u Boga bezličan, a on, Bogu, u svim živim bićima odjednom. Naš politeistički svijest je teško prihvatiti takav filozofski stav prema svijetu. Pa, čini se, u opticaju Karasik Boga? A u seriju?

Za mene, budizam je izravno vezan na vegetarijanstvo. I ja sam uvijek želio shvatiti kako postati vegetarijanac, i pronaći snage da se odrekne gotovo svakodnevno korištenje proizvoda. Ali to je tako divlje da čak nije pokušao saznati za mene više.

Tijekom tog hoda, a sve je smjestio: "Pa, zašto ne mogu? Ostalo je poduzimao, moram probati", I odlučio sam kao eksperiment da se odrekne mesa na neodređeno vrijeme. Odmah sam počeo čitati tematski literaturu, penjati web stranice, grupe i forume, slušati audio, flipping knjige. I apsolutno logički argumenti vegetarijanci iskustvo s ruksakom na ramenima me shvatiti kako je lijepa njihov položaj.



Da, volim te žao životinja. ali o tome "tvornica ubiti" pomislio sam. Kao dijete gledao klanje koza, kunića, ovaca, svinja. U meni nije dovelo do nikakvog odbijanja ili sažaljenje. Tako je nastao ljudski um, koji je navikao da troše više s manje gubitaka. I sad se pitam - zašto smo odlučili da je svinja je dužan dati svoj život čovjeka koji voli roštilj i slaninu? Volite jesti, ustati i haljinu, donacijom samo onima od ima pravo da žrtvuje. Njegovo vrijeme, energiju, novac zarađen.

Zašto ne povući proždiru hamburger

Jeste li ikada vidjeli film "Zemljani"? To je uklonjen ideološke vegetarijanaca koji, usprkos razboritost više ravnodušni ne jedu meso, olovo zagovaranja. Oni ne igraju s emocijama i glatkim uglova, ali otvoreno iznijeti svoje stajalište - potrošnja mesa je jednak ubojstvu. Kao odgovor na lažnu sliku alpske livade daju osoblja pravi klaonice u cijelom svijetu.

Nažalost, slomio sam se, samo prvih 20 minuta filma, nakon čega sam imao tantrum. Nema grafike, bez specijalnih efekata, nema glazbe, kao što su Requiema, bez slogana o slobodi, on kuca na vrata. A ako je napravljen od vegetarijanske mesojed, ona bi trebala pokazati gužve.

ali "Zemljani" - nisu uzrok mog prijelaza. Saznao sam biti vegetarijanac dokumentaraca. Možda je spremna tlo, on je još jasnije zvučalo, i bio sam uvjeren da je u pravu. Sada, gledajući mesa, osjećajući njegov miris, bacanje nos, a ne progutati slinu.

Hvala, sve besplatno

Suprotno upozorenjima prijatelja i rodbine, prijelaz na vegetarijansku prehranu nije bio bolan. I moje zdravlje, nakon 7 mjeseci takvog režima, ne gori. Naprotiv, izgubio sam prestižni 50-51 kg (prije 55-57), dobio više osjetljivi njuh. Nema više osjetiti gravitaciju, iako ponekad prejesti pomfrit sa gljivama i tjesteninom s umakom.

Nekoliko mjeseci nakon prelaska na ekološki način života, imao sam bolno slabost. Vrtoglavice, mučninu, u samo nekoliko minuta mogu okretati želudac iu mjeri u kojoj pada tlaka, pao sam na istom mjestu na kojem je stajala. Od I aktivno iziđe sav mulj koji je akumulirana tijekom godina myasoedstvo. Mnogo Srećom, to je brzo prošlo. I sada shvaćam da je za bilo čišćenja, najprije se osjećate vrlo neugodan. To znači da sve ide u redu.

Pažljivo slušanje sebe, odlučio sam da je vrijeme da se odrekne ne samo meso, nego i na ribe i morskih plodova. Na moje iznenađenje, ne želim ništa edakogo proždre. I fosfor se nalazi u takvom velikom broju proizvoda koji ne manjka neće biti točno.

Racionalni egoizam ne Rakhmetova

S obzirom na činjenicu da sam već prošao osnovnu obrazovni program, znam puno o opasnostima od životinjskih proteina. To nije dovoljno da žao jadnih životinja, morate voditi brigu o sebi. Lišavajući se ovisno o traci sljedeći, osjećam se potpuno specifični neverbalna "hvala" iz njegova tijela. Budući da ne možete skočiti do zaključka da je vegetarijanska - ludi fanatik, koji se pretvorio u pravima životinja. Voli životinje i ljude. A prije svega sebe.

Racionalni egoizam - to je ispravan ponašanje koje "spasiti planet za djecu" bez opravdanog takvim idiotskim parolama, nekoliko milijuna, tajanstveno izabran za okoliš neprofitnim organizacijama i represiju od strane eko-fanatika.

Voli sebe, ne povrijediti vaš susjed počistiti nakon otpad - to je sve što se traži od čovjeka. Što je teško?

P.S.:

Sada sam se udaljava od svih životinjskih proizvoda. I to je uspio doći samo pitate pitanja i plaćati pozornost na ponašanje svoje tijelo. Svaki mliječni proizvod ostavlja neki trag - gastrointestinalni poremećaj, i akne. A to je samo vidljiva manifestacija super koristan proizvod. Sada je glavni problem je potpuni odbacivanje konditorskih i čokoladnih keksa. Lijevo majstor vegan kuhinje. Slučaj za male.

Budite zdravi i sretni! A najbolje od svega - biti vegetarijanci.

Zemljani (film). Jede meso, vegetarijanstvo, sirova hrana ishrana.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Novi članci o zdravom načinu životaNovi članci o zdravom načinu života
Kako biti siguran u bilo kojoj situaciji?Kako biti siguran u bilo kojoj situaciji?
Aromadieta protiv pretilostiAromadieta protiv pretilosti
Meso - štete i koristi.Meso - štete i koristi.
Rejuvenating Mozart efektRejuvenating Mozart efekt
Odmor u Španjolskoj, mišljenja, povijestiOdmor u Španjolskoj, mišljenja, povijesti
Zašto bol u mišićima? A što da radim?Zašto bol u mišićima? A što da radim?
Fruitarianism (fruktoedenie, plodoedenie) ..Fruitarianism (fruktoedenie, plodoedenie) ..
Duphaston liječenju endometrioze - kao što je učinak lijeka i kako ga uzeti?Duphaston liječenju endometrioze - kao što je učinak lijeka i kako ga uzeti?
Kako reći roditeljima o trudnoći - što je teško, ali ne i najvažnije pitanjeKako reći roditeljima o trudnoći - što je teško, ali ne i najvažnije pitanje
» » Racionalni egoizam ne Rakhmetova (povijest prelaska na vegetarijanstvo)

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea