Hor.OtTitres.com

Miran san. Savjet

Možda ste primijetili da ljudi koji spavaju dobro, obično uvijek energičan, zdravo i zabavno. Ponekad zvuk san obnavlja snagu i umor, nakupila tijekom dana, bolje od bilo kojeg vježbanja. Ako patite od nesanice ili imaju uznemirujuće, neujednačena spavanje, uzmi tabletu za spavanje da proguta. Postoji nekoliko jednostavna i ne uzrokuju štetu na tijelo je u stanju brzo spavanje i „produbljivanje”.

Video: Kako naučiti bebu zaspati bez dojenja i ljuljačka? [Supermamy]



Tajne drevnih Kineza. Gurnite palac lijeve ruke na prednjoj strani vrata s lijeve strane (slika 1), a zatim - uz karotidne arterije u četiri točke prema ključne kosti. Te pritiskom ponavljanja tri puta na svakoj strani, a zatim s tri prsta za tri sekunde svakog pritiskom na tri točke odgovaraju medule (Sl. 2). Nakon toga pritisnite na tri točke duž stražnjeg površini vrata mišiće na obje strane vratne kralježnice, od produžene moždine područja, a završava na vrhu ramenog obruča. Pritiskom na potrebu učiniti tri, tri sekunde svaki. Noge ispružene, maksimalan zavoj i izravnajte palac stimulira cirkulaciju krvi u donjim ekstremitetima.

Savjeti iz sustava Andrew Levshinova

  • Apel za Guardian Angel. Da se smiri i zaspi brzo, prije spavanja, posavjetujte se sa svojim anđela čuvara, „nevidljivi prijatelj moje duše, i svjedočanstvo moje postupke, moj anđeo čuvar! Hvala vam na sudjelovanju u mojoj sudbini i usluge! Bi davno sam spalio vatru pakla za svoje neozbiljan i osudu stvari, ako moj anđele, nisam pitao za Božje vrijeme za pokajanje. Stidim se na pomisao da vidi moje postupke, a cijelo vrijeme su prisutni na njih! Hvala ti da ni moj grijeh i zlo bilo navike nećete odvratiti od mene, zar ne ostavljaj me i slijedi me svugdje! Sada ne razočarati svoje zlodjela, neću osramotiti ludost, ja ću slušati svoj glas, a ti mi nesebično služiti, i ja ću služiti drugima. Ne ostavljaj me, moj anđeo čuvar, ali daleko od mene pravi katastrofa! Kada je sat moje smrti, dođi k meni u tom trenutku, kad je moja duša odvojena od tijela. Tješi me u borbi protiv smrti i zaštitu, kada dođem u vječnost! Kad opet povezan s tijelom i prisutni na Sudnji dan, pomozi mi da se sjetim svojih dobrih djela i dovesti me u kraljevstvo nebesko! "
  • Šivaća igla. Kada se skine i legne u krevet, sjediti u krevetu, ući u šivaće igle desnog, savijati desnu nogu i akutni kraj igle čavao palac. Igla treba kretati po površini čavao od dna do ruba, paralelne linije duž procherchivaya čavao. Mi vas upozoriti da način na koji je do naglog prelaska na spavanje je vrlo jaka i određena opasnost: možete spavati s iglom u ruci. Dakle, potrebno je pažljivo brine o sebi, a na prve znakove umora odgoditi iglu u stranu i tiho leći. Zvuk spavati dano.
  • Pomoć yoga mudra. Sjednite na petama, uzdisati, savijati naprijed i dotakne pod ili čelo jastuk. Ruke povući naprijed i somknite dvorac. Ostanite u tom položaju sve dok se ne počnu kunjati oka. Možete čak i spavati u tom položaju.
  • Šutnja dan privlači zvuk spavati noću. Pokušajte da ne razgovara s obitelji i suradnicima, ili govoriti samo kada je apsolutno potrebno. Ako šutjeti cijeli dan, nećete imati višak emocija, uznemiravanje na živčani sustav, i otići na čvrsto spavati noću.
  • Ako vas muče neke memorije ili osjećaj a ne zaustaviti unutarnji razgovor sa samim sobom, onda ste nagomilanih problema - a to su ometati san noću. U tom slučaju, pišite trake sve svoje misli. Tako zamjera, brzo zaspati.
  • Oni koji nisu spavali u noći - savjet Rishi. Indijski mudraci - rišija preporuča za one koji ne spavaju cijelu noć, ali želi zadržati snagu i energiju za sljedeći dan, postiti i na spavanje narednih noći samo pola položaj za vrijeme spavanja. Kao rezultat neprospavane noći, naše tijelo je izložena teškim stresom, ali u isto vrijeme je predugo spavanje također stvara puno stresa i preopterećenja živčanog sustava. Osim toga, Rishi savjetovao prije odlaska u krevet popiti čaj s mlijekom, dodaju bez šećera.
  • plavo svjetlo. Preporuča se koristiti za brzu spavanja plavo svjetlo ili svjetiljka s plavim filterom. Objesiti svjetla u spavaćoj sobi i uključiti prije nego što odete u krevet. Ova metoda Andrei Levshinov puta pokušao na sebe i preporuča se mnoge pacijente. Praksa je pokazala svoju bezuvjetnu učinkovitost.
  • Video: Kako naučiti dijete spavati noć / zdravu bebu spavati

  • Ako je, međutim, ti si pričljiv po prirodi, pokušati zadržati, a ne da se uključe u nepotrebnim razgovoru s ljudima tijekom dana. U početku to može činiti kao težak zadatak, ali uskoro ćete vidjeti pozitivne rezultate.
  • voda. Umirujuće djelovanje vode je dobro poznata. Podsjetimo, na primjer, da je u kršćanskom obredu krštenja, kad mu sve svoje prethodne grijehe i svoju dušu u vodi pere osoba oprostiti smiri. Za dobar zvuk spavati, preporučujem se okupati za 40 minuta prije odlaska u krevet. Temperatura kupelji vode treba biti takva da se koža na tijelu nije zacrvenio. vrijeme za kupanje - 15-20 minuta. Nakon kupanja je korisno piti umirujuće biljne infuzije serije, metvica, origano i cvjetova nevena.
  • akademik Levshinov


    ">
    Dijelite na društvenim mrežama:

    Povezan
    Žučnog mjehura meridijan (vb)Žučnog mjehura meridijan (vb)
    Tajne mladih tibetanskih lama.Tajne mladih tibetanskih lama.
    Feysbilding: vježbe protiv bora na čelu.Feysbilding: vježbe protiv bora na čelu.
    Ogorčena vrata na lijevoj straniOgorčena vrata na lijevoj strani
    Feysbilding: izglađivanje čelo.Feysbilding: izglađivanje čelo.
    Vrtoglavica. Liječenje narodnih lijekova.Vrtoglavica. Liječenje narodnih lijekova.
    Vježba za mršavljenje ruku - uklanjanje masnog tkiva, mišića vlakVježba za mršavljenje ruku - uklanjanje masnog tkiva, mišića vlak
    Zadnesredinny meridijan (VG)Zadnesredinny meridijan (VG)
    Prst pritiskom arterije krvarenjaPrst pritiskom arterije krvarenja
    Kako dobro spavati?Kako dobro spavati?
    » » Miran san. Savjet

    Hor.OtTitres.com
    Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea