Hor.OtTitres.com

Nepoznati čuda od gladi.

Praksa posta (uglavnom gladovanje na vodi) sve je popularniji i postoje dobri razlozi za to. Govoreći o prednostima posta, obično se odnosi na fizičke aspekte (vidi. Prednosti posta). Doista, rezultati posta je često podsjeća na čudo - izliječiti mnoge bolesti (uključujući i "neizlječiv"), Povratak zdravlja i energije, poboljšanje izgleda ... No, danas želim govoriti o drugim čuda - kako natašte utječe na svijest.

Ovaj članak - o nepoznatom javnosti i ignorira od strane gotovo svih aspekata posta povezane s pročišćavanja svijesti.

Zašto postoje pozicije u svim religijama svijeta na "pročišćavanje duše"? Zašto toliko drevni narodi prakticirali post za mističnog iskustva, uvida, prosvjetljenje? Kako svjestan apstinencija od hrane utječe na svijest? A ako je utjecaj na svijest golodanieya - koristan, zašto su mnogi za vrijeme posta suočeni s emocionalne nestabilnosti (razdražljivost, dirljivosti, depresivno raspoloženje, samosazaljenju napada, nesanica)?

U stvari, ne postoji kontradikcija. U ovom članku želim podijeliti moje razumijevanje "mehanizam" Učinci gladi na svijesti. znajući to "mehanizam"To može biti izvađen iz procesa posta mnogo više koristi i izbjeći mnoge neugodno "efekti", Kao što je gore spomenuto.

Čuda posta: čišćenje tijela dovodi do pročišćavanja svijesti.

Počnimo s činjenicom da je poznati izraz "u zdravom tijelu - zdrav duh" neistinito. Puno tijela orijentirane medicini temelje upravo na vezu tijela i uma. Dokle god smo živi, ​​naš um i tijelo su povezani i međusobno ovisni. To je ne čudi da je čišćenja tijela od toksina iz gomilaju tijekom godina, a mi smo rasprodati. Ja za vrijeme posta uvijek primijetiti kako sam ostaviti puno tjeskobe i neugodne misli.

Čuda posta: emocionalna nestabilnost - način da se liječiti emocije.

Nije sve neugodne misli i emocije idu iz umova natašte, s toksinima. Baš kao što posta toksina u velikim količinama ulaze u krvotok, kako bi se ukloniti iz našeg tijela, a set nije Najugodnije emocije ustati na površinu. Hrana je tako važan dio naših života da mnogi emocionalni problemi usko povezane s njim. Odbijanje jesti s jedne strane, sama po sebi može uzrokovati stres, strah, itd S druge strane, post pogoršava mnoge emocionalne probleme koji se koriste za "pekmez",

Dakle, emocionalna nestabilnost za vrijeme posta nije smetnja, a priliku otkriti i riješiti mnoge probleme, "pounded" podsvijest i otrov nam gori od fizičkih toksina.



Pitanje - što ćemo učiniti s ovu priliku? Budući da je svrha obično gladuje za pročišćavanje, oporavak i pomlađivanje fizičkog tijela, emocionalna nestabilnost se vidi kao jedan od komplikacija tijekom gladovanja. U međuvremenu, nakon što je iz tog fenomena s dužnom pažnjom, može značajno povećati učinkovitost posta.

Kako to učiniti? Postoje mnogi načini rješavanja emocija.

Postupak 1.

Ponekad je dovoljno zahvalnosti. Osjećaj iritacije, ljutnja, tuga, samosažaljenje ili neke druge neugodne emocije, mentalno hvala svima "sudionici" događaji:

  • emocija,
  • onaj koji ti se zove taj osjećaj,
  • svijet
  • Sam.

(Popis može se proširiti ili smanjiti u skladu sa situacijom)

Što zahvaliti? Za to vam ukazuju na problem i, prema tome, gura na svoje rješenje.

Postupak 2.

Drugi način - da se mentalno korak natrag od situacije i meditirati. nije "potapanje" u situaciji promatrati sebe, svoje misli i osjećaje, kao da sa strane.

Video: Paul Bragg Čudo posta dio 1

Metoda 3.

Treći način - utjecaj kroz tijelo. Lezite na leđa i opustiti vaše mišiće, šetnju u nizu od vrha glave do nožnih prstiju. Obratite posebnu pozornost na mišiće, koji "ne želim" opustiti. Jako zategnuti ove mišiće, a zatim se opustite. Pogledajte napryazhetnnye mišiće i ponovno opustite ih. Nakon nekog vremena ćete primjetiti da se smirila.

Ova vježba je vrlo korisno napraviti prije odlaska na spavanje, ako imate nesanicu.

Čuda posta: ostatak probavnog sustava - Ostala svijesti.

Želudac se često naziva drugi mozak, tako da je gastrointestinalni trakt nalikuje pravi mozak.

Naborima tkiva sluznice jednjaka, želuca i crijeva, postoji cijeli niz živčanih stanica. Te stanice komuniciraju jedni s drugima putem signala neurotransmitera. To omogućuje cijeli probavni trakt raditi neovisno o mozgu. Kao i mozak, gastrointestinalni mozak ima sposobnost učenja. Kao i glave, mozak hraniti "glija" stanica ima iste stanice odgovorne za imunitet, istu zaštitu. Sličnost pojačan neurotransmitere kao što su serotonin, dopamin, glutamat i proteina, kao što su neuropeptida. Tu je relativno nova grana znanosti, "neyrogastroeterologiya"I mnogi znanstvenici vjeruju da mozak sudjeluje u ljudskoj intelektualne aktivnosti.

Možda ova činjenica objašnjava nevjerojatan osjećaj da je vrijeme posta moj um na počinak, kao da sam uvijek morao razmišljati o puno stvari, koje se iznenada više nije potrebna.

Video: sirovom hranom dijeta čudo - Čudo posta

Ako planirate gladi, obratite pažnju na ovaj zanimljiv efekt - da, sada i vi ćete ga primijetiti.

Javnost resurse svijesti, prethodno ispolzuemue tijekom probave. Možemo reći da je post daje ostatak ne samo pischevarditelnoy sustava, ali i svijest.

Čuda posta: će te ide izvan uobičajenog.

Objašnjavanja takva znamenja posta kao lijek "neizlječiv" pacijenti, na primjer, "rezolucija" rak obično se govori o fiziološke procese u tijelu od gladi. Međutim, post nije ograničena samo na fiziologiju. Post, pogotovo kada dtselyu lijek ozbiljne bolesti, je čin jezera Volvi i ... kreće izvan konvencionalnih pojmova i pravila. Dopustite mi objasniti što mislim.

Zamislite čovjeka koji je bio s dijagnozom - rakom. I preporučio operaciju i kemoterapiju. A sada ovaj čovjek odbija konvencionalnog liječenja i počinje gladovati. Odlučiti na takav korak je potrebno prevladati ne samo strah od gladi, ali i strah od neuspjeha (sa naknadnim smrtnim ishodom), a pritisak svih drugih, koji se često smatra posta u ovoj situaciji - samo ludilo. Na neki način, to je istina ludilo.

No, što je osnovni preduvjet za ozdravljenje (koja je priznata od strane gotovo svih liječnika)? Volja za život, volju za zdravlje. Manje često volje je potrebno odlučiti o postu u ovoj situaciji, mislim da je to upravo počinje proces ozdravljenja.

Upozorenje! Nisam ni na koji način poticati sve da odbije liječenje koje nudi konvencionalne medicine u korist gladi. Nije sve riskirao - izliječiti. Takav izbor - osobna odgovornost pojedinca.

Ali vratimo se našoj temi. Ide dalje od konvencionalne - nužan uvjet za čudo (ili bolje rečeno, do svijesti o tijelu dati naredbu "čudesna ozdravljenja"). Čuda se ne događaju u prostoru konvencionalni. Oni su jednostavno nije moguće. Naša svijest to zna i nikada neće pokrenuti "veličanstven" ozdravljenja u normalnim okolnostima. Dugotrajno gladovanje je još uvijek nešto "lud"Ne uklapa u uobičajene rutinske stvarnosti. Za mnoge je to još uvijek čini nemogućim. No, možda je dobro? Uostalom, samo radi nešto "nemoguć"Možete dobiti "nemoguć" Rezultat.

To je sve što sam htio reći o nepoznatim čuda gladi. Želim vam puno zdravlja i čuda!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Novi članci o zdravom načinu životaNovi članci o zdravom načinu života
Aromadieta protiv pretilostiAromadieta protiv pretilosti
Video od gladi.Video od gladi.
Pranoedenie (bez života hrane).Pranoedenie (bez života hrane).
Prednosti posta za zdravljePrednosti posta za zdravlje
Posta za mršavljenjePosta za mršavljenje
Iskustvo posta - 6 dana.Iskustvo posta - 6 dana.
Post: Put za zdravlje ili mitPost: Put za zdravlje ili mit
№38: Piramida moći, diobe vlasti, Split obroka.№38: Piramida moći, diobe vlasti, Split obroka.
Posta naPosta na
» » Nepoznati čuda od gladi.

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea