Hor.OtTitres.com

Dijeta na krvne grupe. Grupa 4.

Video: Što jesti za krvne grupe?

na grupa dijeta Krvi 4„Miješana” - 4 krvne grupe. Uz ovu krvnu grupu na svijetu, postoje samo 7-8% stanovništva.
4 krvne grupe pojavio kao rezultat evolucije, dogodio se kada spajanjem dva suprotna vrste kao što su B i A.
Prednosti: sve je to mlada krv, vrlo osjetljiv imunološki sustav, fleksibilno tijelo, kombinira sve prednosti vrste B i A.

Video: zdrava prehrana za 4 krvne grupe

Nedostaci: Previše „otvoriti” imunološki sustav koji nije otporan na razne klice i infekcije, osjetljivim probavnim traktom, ali i spaja sve nedostatke vrste B i A.
Rizici anemije, raka, bolesti srca.

Preporučeni hrane.
Ja sam umjereno mješoviti prehrane. Zec meso, janjetina, puretina. Riba (osim morskih plodova), sirevi, mliječni proizvodi, tofu, jetra bakalara ulje, maslinovo ulje, kikiriki i orasi, žitarice (osim kukuruza i heljde), povrće (osim paprike, kukuruza i crne masline), voće (osim oštre i kiselo ).
Zdravi napici: zeleni čaj, kava, čajevi od ginseng, kamilica, šipka, gloga, đumbir, Echinacea.
Neutralni pića: vino, pivo, čaj od mente, don Quay, maline, valerijane.
Štetno za pitku: lipa, a Senna čaj od njih.

Za programa za kontrolu težine će biti dobro ograničiti crveno meso, slaninu, šunku. Također, ne jedu sjemenke suncokreta, papar, zrna pšenice, kukuruza i heljde.
Preporučeni proizvodi za kontrolu težine: soje, mliječni proizvodi, riba, alge i zelenu salatu, ananas. Uz pomoć ovih proizvoda je prikladno napraviti dan posta.

Posebne preporuke.
1. Ljudi 4. krvna grupa ne bi trebala slijediti dijetu za smanjenje težine. Oni samo trebaju ograničiti u prehrani potrošnje mesa i povećati unos tofuom i povrćem, gdje postoje odlični izvori proteina za tip B i A.
2. Ljudi tipa AB jaka reakcija na pšenicu glyutein, kao što su one vrste B i A. No, čak i uz te prednosti treba odustati od žitarica pšenicu i sve proizvode iz njega.

Video: Mi smo isto u krvi. Značajke u prvoj grupi krvi

vidi također odvojeni hrana za krvne grupe

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Pogotovo ljudi s 4 krvne grupePogotovo ljudi s 4 krvne grupe
Mediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, receptiMediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, recepti
Korisni savjeti o prehrani u aterosklerozeKorisni savjeti o prehrani u ateroskleroze
Ima hrane u kardiovaskularnim bolestimaIma hrane u kardiovaskularnim bolestima
Prehrana za liječenje bolesti probavnog sustavaPrehrana za liječenje bolesti probavnog sustava
Koliko krvne grupe postoje u ljudimaKoliko krvne grupe postoje u ljudima
Preporuke u prehrani za konstituiranje vjetraPreporuke u prehrani za konstituiranje vjetra
Načela kliničku prehranu s anemijomNačela kliničku prehranu s anemijom
Prehrambene standarde za starije osobe.Prehrambene standarde za starije osobe.
Značajke i prehrana osoba s krvnoj grupi 3Značajke i prehrana osoba s krvnoj grupi 3
» » Dijeta na krvne grupe. Grupa 4.

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea