Hor.OtTitres.com

Mediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, recepti

Vi ćete naučiti sve o mediteranskoj prehrani. Kako korisno ova dijeta i da li postoje nuspojave. Kako bi se uskladili s uvjetima u Rusiji, a što se može zamijeniti malo dostupnih proizvoda. Što učiniti za najučinkovitije dijeta. Pročitajte što hrana se može jesti, pravi ljudi i mišljenje dijetetičara. Također smo dodali recepte za tjedan dana.

Izbornik za tjedan mediteranske prehrane
Detox čišćenje dijeta 7 dana: učinkovito čišćenje i vidljiv gubitak tjelesne težine
  • Video: Izbornik za dan | PREHRANA

  • Dijeta Ljestve - mišljenja i rezultati, prema nutricionistima
  • Dijeta ljestve (korak) - izbornik za 5 dana, izjave, koristi i štete
  • Mediteranska prehrana - najčešći je uravnotežen hrana piramida, promiče zdravu dugovječnost. Načelo izbornik ne zatvara u preciznim grama i brojenje kalorija.

    Brojne studije su pokazale da je zdrava prehrana je koristan:

    • za srce - smanjuje rizik od ponavljanja srčanog udara;
    • za snižavanje kolesterola u krvi;
    • ateroskleroza;
    • za dijabetičare;
    • reumatoidni artritis;
    • hipertenzija.

    Osim toga, niske masnoće dijeta sprječava ankilozantni spondilitis, i Alzheimerova bolest, a također preporučuje za neplodnost.

    Nutricionisti su utvrdili da su ove dijagnoze staviti ljude u prehrani koja uključuje puno životinjskih masnoća, šećera, brašna, sušeni i smrznute praktičnost hrane.

    Mediteranska prehrana je pod Rusiji

    gore

    Mnogi ne razumiju kako mediteranska prehrana može u potpunosti u skladu s udaljenosti od Španjolske i Grčke. Napajanje sustav prilagođen za Rusiju, na temelju dostupnih proizvoda biljnog podrijetla mogu dosadno apetit do sljedećeg obroka.



    U Rusiji, neki proizvodi mogu zamijeniti više dostupni:

    Video: Dijeta za lijen, minus 8-12 kg za dva tjedna. Dijeta izbornici i bonuse

    • Maslinovo ulje biljno nerafiniran;
    • Crvena riba za skuša i haringa;
    • Smeđa riža, heljda, zobeno brašno;
    • Fermentirano mlijeko i sir.

    Osim toga, mediteranska prehrana na ruskom znači redovna opterećenja su ključni za dobro raspoloženje i dobroj fizičkoj kondiciji.

    Koje namirnice se mogu jesti

    gore

    Mediteranska prehrana je više ograničena uporaba pržene i masne hrane, crveno meso, čokolada i slatkiši.

    Glavni proizvodi:

    • Povrće i voće u velikim količinama;
    • Mliječni dopušteno jogurt, kefir, sir;
    • Obavezna bilja i začina (luk, češnjak, papar);
    • Od biljnih masti samo maslinovo ulje;
    • Riba i morskih (školjke, škampi);
    • Bijelo meso (često), crveno meso (rijetko);
    • Grah i smeđa riža;
    • Jaja (ne više od 2 dnevno);
    • Sjeme, orasi;
    • Crveno vino.

    Učinkovitost dijeta je poboljšana ako svaki dan popiti 1,5-2 litre vode, a za ručak i večeru, čašu vina dopuštena.

    Izbornik za tjedan dana (recepti)

    gore

    Video: Dijeta Elena Malysheva i Dukan dijeta (10 kg tjedno).

    Sedmodnevni primjeran meni je kao što slijedi:

    Jedan dan. Doručak: zobene pahuljice, sok. Ručak: riba s povrćem i biljem. Večera: povrće salata, sir, zeleni čaj.

    2. dan. Doručak: žitarica s kruhom i čajem. Ručak: paradajz salata s kuhanim jajima, kuhana smeđa riža. Večera: riba sa roštilja, biljni čaj.

    3. dan. Doručak: kaša žitarice s komadićima voća, čaja. Ručak: salata od svježeg povrća sa škampima (dagnje). Večera: pirjana riža s povrćem, voćnim čajem.

    4 dan. Doručak: kriška nemasnog mesa, povrće, salata, zeleni čaj. Ručak: plodovi mora (pečeni), salata od morskih algi. Večera: pirjano grah s povrćem, biljni čaj.

    5 dan. Doručak: kajgana sa sokom od rajčice. Ručak: meso na pari sa začinskim biljem. Večera: riba na gradele, salata od mrkve, voćni čaj.

    6. dan. Doručak: muesli, čaj. Ručak: juha od povrća, salata s plodovima mora. Večera: pirjano grah s povrćem, čaj

    7. dan. Doručak: kuhana jaja s kruhom, sok. Ručak: Pari riža sa začinskim biljem, salata. Večera: pečena piletina s povrćem, zeleni čaj.

    Video: sirova hrana ishrana za mršavljenje MENU. Vegetarijanstvo i mršavljenja. Kako izgubiti težinu na 7 do 10 kg tjedno

    Razni proizvodi omogućuje stvaranje dijeta za osobnu uporabu.

    Recenzije

    gore
    Moj moto je: „mršaviti u tjedan dana!” O mediteranske kuhinje, saznao sam posjetom restoran u Francuskoj tijekom izleta putovanja. Bio sam iznenađen vrlo jednostavna jela i niske kalorijske dijeta. Nakon srdačna večeru u tijelu osjeti svjetlo i vesela. Po dolasku kući sam bio individualni jelovnik i počela gubiti na težini. Tjedan dana je pao čak 4 kg, struk je postao tanji i tanji noge. Jedina negativna - visoka cijena za plodovima mora i dobro maslinovo ulje.Alexa, u roku od 24
    Dosta skup prehrana u ruske zime, jer uključuje velik broj povrća i voća. Saznao sam o tome nakon gledanja ovog filma o metodama mršavljenja. „Delicious” dijeta za one koji su sebe i svoja tijela vole. Možete izgubiti težinu brzo, ako se kombiniraju zdravu hranu i vježbe.Vera 37 godina

    liječničko mišljenje

    Savjet Umjesto

    • dijeta nema kontraindikacije;
    • detaljan opis pripreme jela mogu se naći u prehrani knjigama;
    • salate ne mogu majoneza, maslinovo ulje samo;
    • kao snack može jesti orašaste plodove, jogurt, bobičasto voće, komadiće voća.
    Dijelite na društvenim mrežama:

    Povezan
    Antkinsa izbornik dijeta za 14 danaAntkinsa izbornik dijeta za 14 dana
    Prehrana za bolesti jetre i gušterače (korisnih proizvoda)Prehrana za bolesti jetre i gušterače (korisnih proizvoda)
    Dijeta za gušterača u bolesti: meni za tjedan danaDijeta za gušterača u bolesti: meni za tjedan dana
    Proteini povrća dijeta za izgubiti težinu: izbornik na dan 21 (mišljenja)Proteini povrća dijeta za izgubiti težinu: izbornik na dan 21 (mišljenja)
    Riža dijeta za čišćenje tijela. Korisni receptiRiža dijeta za čišćenje tijela. Korisni recepti
    Riža dijetaRiža dijeta
    Detox čišćenje dijeta 7 dana: učinkovito čišćenje i vidljiv gubitak tjelesne težineDetox čišćenje dijeta 7 dana: učinkovito čišćenje i vidljiv gubitak tjelesne težine
    Kako izgubiti težinu s lubenica?Kako izgubiti težinu s lubenica?
    Prehrana kod upale crijeva, nadutost i nadutostPrehrana kod upale crijeva, nadutost i nadutost
    Dijeta za gastritis dijetaDijeta za gastritis dijeta
    » » Mediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, recepti

    Hor.OtTitres.com
    Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea