Hor.OtTitres.com

Francuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki dan

Jedan od najučinkovitijih mjera za borbu protiv viška kilograma smatra se da je francuski dijeta za mršavljenje. Uz uravnoteženu zdravu prehranu u ovom načinu rada treba sadržavati trideset minuta dnevnog hoda i vježbe. Nutricionisti tijekom dijeta preporučuju jesti što više zelenih proizvoda (krastavci, paprika, salata, kivi) kao što su izvor vitamina i vlakana.

Francuzi dijeta za mršavljenje: izbornik

38

Izbornici i receptima francuskog dijeta za mršavljenje je dopušteno dodati malo maslinovog ulja i maslaca. Količina mesa konzumira po obroku ne smije biti veća od dvjesto grama. Da ne bi tijelo do iscrpljenosti, potrebno je pratiti količinu pojedene hrane - dan osoba treba dobiti najmanje 1.500 kalorija. Dijeta obično se promatra tijekom dva tjedna. Meni na prvih sedam dana uvjetno može biti formirana na slijedeći način.

dana 1

Za doručak popijte šalicu slabe kave bez šećera. Tijekom drugog obroka jede dva tvrdo kuhana jaja i salata krastavci i rajčice. Za večeru, jesti dio kuhano meso i varivo.

Video: Dijeta 90 dana posebnoj hrani. Dnevni meni



2. dan  

Jutro počinje uz šalicu čaja i prepečenca. Tijekom gladi za ručak ugasiti komad piletine na par i povrća. Za večeru, jesti s niskom razinom masnoće pršut ili kuhanu kobasicu i kupus salatu.

dan 339

Čaj ili kava piće za doručak uz krišku raženog kruha. Na ručak trebate jesti dva jaja, niske masnoće sir i ragu od povrća. Za večeru, popiti čašu kefira ili vole zelene jabuke.

dan 4

Za doručak, piti biljni čaj s kriškom mekinje kruha. U vrijeme ručka, morate jesti rajčicu i pržena mrkva u maslinovom ulju. Za večeru, jesti nekoliko jaja, komad kuhane govedine i zelena salata, naranča.

Video: Dnevnik PREHRANI | PP izbornik za dan

dan 5

Šalica zelenog čaja na doručak i na ručak jesti piletinu s salata od kupusa. Za večeru, pripremite kuhano meso sa mrkvom.

Video: Pravilna prehrana za svaki dan. Kako stvoriti izbornik za svaki dan.

dan 6

Jutro počinje sa slabim kavu s medom i jesti ručak u pečene ribe s rajčicama. Tijekom večere, radije kuhana govedina meso.

Video: Dijeta 6 latica. latice izbornika dijeta na svaki dan

40dan 7

Za doručak, popiti šalicu kave ili čaja. Kuhano meso i jesti naranču za ručak. Za večeru možete jesti neke kobasice i povrće, ljekovito bilje i kivi.

Drugi tjedan način se vrši na osnovu prvih sedam dana. U vrijeme prigristi jesti puno svježeg voća i povrća, tako da ne uzrokuje nedostatak vitamina. Uz pravilnu prehranu, s bedara i trbuha će se pet do osam centimetara više.
Ne preporučuju se primjenjivati ​​pravila francuske prehrane u bolesti jetre, bubrega i srca. Ponavljanje je način omogućeno tek nakon šest mjeseci.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Francuzi dijetaFrancuzi dijeta
Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večeru)Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večeru)
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 dana
Tekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet danaTekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet dana
Pileći dijeta za mršavljenje izbornika, receptiPileći dijeta za mršavljenje izbornika, recepti
Kineska dijeta za mršavljenjeKineska dijeta za mršavljenje
Medicinska mršavljenja dijeta: IzbornikMedicinska mršavljenja dijeta: Izbornik
Naranča dijetaNaranča dijeta
Kivi dijetaKivi dijeta
Krastavac dijetaKrastavac dijeta
» » Francuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki dan

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea