Hor.OtTitres.com

Tjestenina dijeta za mršavljenje

U našoj zemlji, postoji percepcija da gube na težini neće biti moguće dok se prehrana sastoji se od tjestenine. Vjerujte mi - ova izjava je lišen bilo temelja. Osim toga, nutricionisti razvili posebnu metodu mršavljenja koja se temelji na tom proizvodu. Dakle, makaroni dijeta za mršavljenje.

Važni principi tjestenina dijeta

Za tankom silueta potrebno je pridržavati se određenih pravila. Osim toga, to ne boli saznati što on ima ljekovita svojstva brašna.

Video: Tjestenina Dijeta Dijeta „zdravo tijelo”

129Dakle, pravila makarone prehrane.

1. U prehrani treba koristiti što je više voća i povrća, što je više moguće.
2. Za punjenje glavno jelo samo s maslinovim uljem.
3. Da bi uspjeli u gubitka težine, a ne dobije dodatnu težinu u prehrani je potrebno koristiti samo durum tjestenine.



Sada ćemo saznati što je korištenje makarona prehrani. Ovaj brašno proizvodi u velikim količinama, jer potrebnu za mršavljenje proces vlakana. Kao što znate, ovaj element praktički ne apsorbira u tijelo. Osim toga, vlakna brzo zasićuje tijelo, olakšavanja osobu iz osjećaja gladi.

Tjestenina Dijeta mršavljenje izbornici, recepti

Shema ove metode gubitka težine je uvijek uključen povrće, voće, plodovi mora i maslinovo ulje. Potpadaju pod zabranu bilo koje vrste mesa, slatke proizvode, pekarskih proizvoda i šećera. Osim toga, u razdoblju gubitak težine, treba zaboraviti umacima, konzervirane, slanih i dimljenih jela.

Video: Tjestenina dijeta za mršavljenje

128

Budite Dnevni meni na temelju vašim željama. Jedino što treba napomenuti da u roku od 24 sati možete pojesti više od 100 grama tjestenine, 200 grama voća i 500 grama povrća. Usput, slatki zub može zadovoljiti vaš želudac gorke čokolade (ne više pločica).

Uzorak izbornik tjestenina dijeta može biti kako slijedi:

doručak

Za vrijeme doručka možete ugoditi želuca i tankog narančasta reza čokoladu. Vjerujte mi, ovi proizvodi će biti dovoljno da se dovoljno.

ručak

Za ručak, jesti nekoliko vrlo korisnih kivi i malo mrkve.

ručak

Ručak bi trebao biti hranjiva. Zbog toga, možete kuhati tjesteninu i haljinu sa svojim vlastitim rukama stvorili umak od rajčice. Popiti čašu najboljeg ručka svježe iscijeđenog soka (na temelju mrkve ili naranče).126

večera

Za večeru, treba pripremiti lagani povrće, salata, odjeven s maslinovim uljem. Dopunu prehrane može biti svježe mrkve.

Kao što možete vidjeti, dijeta neće gladovati. A da bi se postigao ovaj cilj, odoljeti iskušenju kušati zabranjeno voće.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kefir dijeta 7 dana: pro i kontra korištenjaKefir dijeta 7 dana: pro i kontra korištenja
Grejp dijeta za mršavljenje za 1 dana, 3 dana u tjednuGrejp dijeta za mršavljenje za 1 dana, 3 dana u tjednu
Dijeta Ksenia BorodinaDijeta Ksenia Borodina
Ispravan tjestenina. Iz onoga što ja ne udebljati?Ispravan tjestenina. Iz onoga što ja ne udebljati?
Dijeta za mršavljenje trbuh ljudiDijeta za mršavljenje trbuh ljudi
Pea dijeta. Recept za uspješno mršavljenjePea dijeta. Recept za uspješno mršavljenje
Ruski dijetaRuski dijeta
Pileći dijeta za mršavljenje izbornika, receptiPileći dijeta za mršavljenje izbornika, recepti
Kineska dijeta za mršavljenjeKineska dijeta za mršavljenje
Dijeta Alla PugachevaDijeta Alla Pugacheva
» » Tjestenina dijeta za mršavljenje

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea