Hor.OtTitres.com

Krastavac dijeta

Video: Kako pohudet.Ogurechnaya dijeta za brzo pohudeniya.avi

U krastavac sadrži veliku količinu vode i vlakana - tvari najkorisnije za proces mršavljenja. Osim toga, ovo povrće prehrana je jednostavan za nošenje zbog nedostatka snažnog osjećaja gladi. U isto vrijeme, sadrži malo kalorija, normalizira stanje voda-sol u tijelu, čisti i izbjeljuje kožu i potpuno hypoallergenic.

Čvrsta dijeta krastavac

Ova metoda gubitka težine izračunava se za nekoliko dana, a (kao i svaki mono-dijeta) sadrži dovoljno vitamina, tako da je najbolje da ga kombinirati s uzimanje multivitamini. Temelj prehrane krastavac salata i kiselog vrhnja, koja se brzo daje osjećaj sitosti. Ne preporuča se dodati soli po ukusu, možete dodati svježe bilje ili alge.

  • Doručak: slatko čaj ili kavu.
  • Ručak i večera: salata sa 2 kriške cijelog pšeničnog kruha.
  • Prije odlaska na spavanje, možete jesti jabuke, banane ili narančasto.

Krastavac dijeta za 7 dana

Meni formirana tako da je dan jesti 2 kg krastavaca, uključujući u obliku salata zelje, začinjena maslinovim uljem, koje morate jesti svaku večer kao večeru. Jedan dan.

  • Doručak - 2 krastavci + raženog kruha.
  • Ručak - juha od povrća + 1 srednje veličine od jabuke.


2. dan.

  • Doručak - 1 krastavac + raženi kruh.
  • Ručak - 50 g. nemasna govedina + krastavac salata (možete dodati rotkvice).

3. dan.

Video: krastavac prehrane smršavio recenzije

  • Doručak - 2 krastavci + raženog kruha.
  • Ručak - 100 grama. Riba na pari + 100g. riža + 1 krastavac.

4 dan.

  • Doručak - 1 krastavac + raženi kruh.
  • Ručak - 100 grama. riža + 15 gr. sir + 1 krastavac.

5 dan.

  • Doručak - 2 krastavci + raženog kruha.
  • Ručak - salata od krastavaca, kupusa, mrkve i rotkvice + 1 naranče.

6. dan.

  • Doručak - 1 krastavac + raženi kruh.
  • Ručak - juha od povrća + 1 + 1 kruška kuhano jaje.

7. dan.

  • Doručak - 2 krastavci + raženog kruha.
  • Ručak - juha od povrća + 1 grejpa.

Krastavac dijeta za mršavljenje Mnogi su zbog toga to je brzo i omogućuje vam da izgubite težinu u kratkom razdoblju od 5 kg. Naravno, ne treba zaboraviti da nije sasvim uravnotežen u svom sastavu, tako da ne mogu svi biti korisno. Sudeći po mišljenja, krastavac dijeta pomogla dobili željeni rezultat onih koji nisu pomogli drugim sredstvima. To je svjetlo i ne zahtijevaju velike financijske troškove. Osim toga, mnogi istaknuti da je nakon dijeta koža postaje glađa, toksina nestaju oteklina i prilagođene crijeva.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta Ksenia BorodinaDijeta Ksenia Borodina
Dijeta za sportaše.Dijeta za sportaše.
Riža dijetaRiža dijeta
Mliječni proizvodi i prehranaMliječni proizvodi i prehrana
Brazilska dijetaBrazilska dijeta
Krastavac dijeta. Recenzije i rezultati za mršavljenjeKrastavac dijeta. Recenzije i rezultati za mršavljenje
Tekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet danaTekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet dana
Krastavac dijeta - ja podijeliti svoja iskustvaKrastavac dijeta - ja podijeliti svoja iskustva
Francuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki danFrancuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki dan
Dijeta krastavci (svježi): recenzijeDijeta krastavci (svježi): recenzije
» » Krastavac dijeta

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea