Hor.OtTitres.com

Japanska dijeta za 13 dana. Izbornik, koji sam smršavio

Japanska dijeta za 13 dana. Izbornik, koji sam smršavio

Francuzi dijeta, koje smo nedavno razgovarali traje gotovo jednako Japanska dijeta za 13 dana. Izbornik, koji sam izgubio, sada molimo detaljno opisati sve 13 dana za doručak, ručak i večeru.

Općenito, potrebno je ubrzati metabolizam i japanska dijeta je vrlo učinkovit dovoljno u ovome i trajanju traje 2 do 13 tjedana. Činjenica da rezultat ne postiže tako brzo, ne kaže da se vrijeme provedeno u prehrani, otišao na otpad!

Činjenica je da je sporiji proces gubitka težine, više fiksne rezultat postignut (do nekoliko godina) zbog normalizirati metabolizam.

Maksimalna jedan tjedan s tom prehranom sam izgubila 4 kg, ali samo za 2 tjedna do 8 kg. Dijeta ograničenja uključuju isključenje ugljikohidrata u obliku šećera konditorskih proizvoda, alkohola, itd, i soli.

Japanska dijeta izbornik za 13 dana:

1. DAN:

Za doručak: kave bez šećera

Na večeru: pirjana kupus i biljno ulje, dva jaja ohladiti, sok od rajčice ne više od čaše.

Za večeru: kuhana ili pari ribe 200 g biljnog ulja.

2den:

Za vrijeme doručka: bez šećera kava s malim komad crnog kruha.

Tijekom večere: pari riba s 200 g biljnog ulja, salata glavatica kuhana s biljnim uljem.

Tijekom večere: govedina kuhana neslan oko 100 g običnog jogurta ne više od čaše.

Dan 3:

Za doručak: bez saharakofe s malim komad crnog kruha.



Na večeru: restani tikvice ili patlidžan na biljnom ulju sa što je potrebno.

tijekom večere: Dva jaja ohladiti, 200 g kuhane govedine, svježe kupus salata sa biljnim uljem.

Dan 4:

Za doručak: nekuhano mrkva srednje veličine - 1 komad, sok od limuna.

Tijekom večere: 200 g pari ribe i čašu sok od rajčice.

večera: 200 grama voća.

5. dan:

Za doručak: mrkva 1 svježa i sok od jednog limuna.

Tijekom večere: pari riba 200 g, a čaša soka od rajčice.

večera: svaki voće ne više od 200 g

Dan 6:

Za doručak: kave bez šećera

Na večeru: pile bez soli 200 g kuhana, svježe mrkve i kupus u kombinaciji s biljnim uljem.

večera: dva jaja strma, jedan sirovi mrkve sa biljnim uljem.

Dan 7:

na doručak: Šalica zelenog čaja.

na večeru: O 200 g neslane kuhane govedine.

večera: bilo meni večera uz treći dan.

dan 8:

Za vrijeme doručka: kave bez šećera.

Tijekom večere: Oko 500 g kuhanih pilećih neslan, sirovog kupusa i mrkve u biljnom ulju.

večera: 2 jaja, jedan sirovi mrkve s biljnim uljem.

Dan 9:

Za doručak: jedan visoki sirovi sok mrkve s jednog limuna.

Na večeru: Oko 200 g kuhane ili na pari riba bez soli sa sokom od rajčice.

Za večeru: bilo koje voće oko 200

Dan 10:

Video: Japanski dijeta. IZBORNIK Japanska dijeta za 14 dana. Mršavljenje do 8 kg u 2 tjedna!

Za vrijeme doručka: bez saharakofe.

ručak1 tvrdo kuhano jaje, sirovi Morkovina 3 mediju uz dodatak biljnog ulja, 50 grama sira.

Video: Japanski dijeta za mršavljenje za 13dney

večera: 200 grama voća.

Dan 11:

doručak: bez šećera kava s kriškom crnog kruha.

ručak: kuhana ili pirjana tikvice ili patlidžan u neograničenim količinama.

večera: 2 tvrdo kuhana jaja, 200 g prokuhane govedine bez soli, sirovi kupus s biljnim uljem.

Dan 12:

na doručak: Šećer bez kave s malim komad crnog kruha.

Tijekom večere: poširano ili pirjani ribu bez soli, sirovi kupus s biljnim uljem.

Tijekom večere: kuhana neslan govedina oko 100 grama, šalice jogurta.

dan 13:

Za doručak: kave bez šećera.

Tijekom večere: 2 tvrdo kuhana jaja, kuhani kupus s biljnim uljem i sok od rajčice.

Za večeru: kuhana ili kompoti ribu bez soli 200 g obične vode u neograničenim količinama potrebnim.

Ovdje je izbornik. To mi je stvarno pomogao! Na kvalitetu japanske prehrane je čak i bolje nego kupus juha dijeta. Japanska dijeta je moguće postići relativno brze rezultate, i držite ga za dugo vremena. Međutim, to nije u potpunosti uravnotežen, to je važno za vrijeme piti vitamine prehrani ili ograničiti prehranu po danu. Također, takva prehrana nije poželjno za one koji imaju neku kroničnu bolest. Ili dijeta promatrana od strane liječnika. Općenito, pokušajte japansku dijetu, možda ćete dobiti. Ako to nije teško ostvariti svoj cilj pojavljivanja u komentarima ispod.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Hollywood dijeta - zašto sam to izabraoHollywood dijeta - zašto sam to izabrao
Vino dijetaVino dijeta
Mediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, receptiMediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, recepti
Dijeta liječniciDijeta liječnici
Riža dijetaRiža dijeta
Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večeru)Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večeru)
Brazilska dijetaBrazilska dijeta
Tekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet danaTekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet dana
Krastavac dijeta - ja podijeliti svoja iskustvaKrastavac dijeta - ja podijeliti svoja iskustva
Japanska dijeta: vitka prema zakonima antičke kultureJapanska dijeta: vitka prema zakonima antičke kulture
» » Japanska dijeta za 13 dana. Izbornik, koji sam smršavio

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea