Hor.OtTitres.com

Pravilno doručak za mršavljenje

Video: Pravilno doručak za gubljenje težine pravu hranu

Doručak i Mršavljenje

Video: Kako smršati bez gladi. Pravilno doručak.



Mnogi problemi nastaju iz prehrane. Netko iz navike ne jedu doručak i jede u večernjim satima. Drugi jesti malo, ali cijeli dan. No, ono što je stvarno u pravu?
Nutricionisti savjetuju nužno u jutarnjim satima. Prvi dan obroka budi naše tijelo i hrani silu koja je toliko potrebno na radnom mjestu. U izborniku jutarnjem je bolje uključiti proteina, kao što su sir ili peradi. Također je vrijedno jesti ujutro malo ugljikohidrata. Dodajte sir, prirodnih džemova ili kuhati piletinu tjestenina ili riža kaša.
Još jedan važan pravilo vrijedi i za prigristi. Oni bi trebali biti obavezni. Tako da tijelo ne akumulira težine, on bi trebao osjećati sitost. Ali za snack-fit nisu svi produkty.Po statistika, 72% žena jesti kolače, slatkiši, keksi, čips i druge nezdrav proizvoda. A to je izravan put do debljanja i pretilosti.
Dakle, dan bi trebao biti barem 5-6 obroka. 2-3 jezgra, a ostatak - snack. Prije ručka bolje jesti voće. Oni su pod naponom. No, nakon 14:00 ispravan jesti povrće.
Kao lagani snack su prikladne bobičasto voće, masline, mrkva, pečeni krumpir i bademi. Vrlo korisno oguljene kruške, jabuke, rajčice i krastavaca. Možete imati snack i malu količinu tamne čokolade, ali ovdje je važno ne pretjerati.
I ne zaboravite piti puno tekućine.

Bez obzira koliko ste bili kasno, nikada preskočiti doručak. Ne postoji ništa više od tog obroka važno! On je energizira cijeli dan.

Video: Doručak za mršavljenje. Pravilno doručak za mršavljenje. [Galina Grossmann]

Pravilno doručak. Zašto?

Ako nemate doručak, imate, prije svega, negdje u 30% spor metabolizam u, a kao drugo, tijelo će proizvoditi energiju cijepanjem opskrbu vitaminima, mineralima i mišićima. Masne naslage će ostati na „crni dan”, a koristit će se u zadnjem redu. Kao rezultat toga, ljudi koji ne jedu doručak, za godinu može prikupljati od 4 do 7 dodatnih kilograma. Bez doručka i na treningu nema veze, bez obzira koliko sati ste počeli. Ne bi se izvoditi vježbe u punoj snazi. Dakle, učinak neće biti.
A ako imate doručak, tijelo će razbiti jede. To je u ranim jutarnjim satima počinje metabolizam. Broj obroka će se povećati i dodatni kilogrami otići.

Video: Pravilno doručak, ručak i večera za izgubiti težinu! [Hudeem99 py]

Što jesti za doručak za izgubiti težinu?

Jesti kašu, koja je napisana na paketu da je potrebno da se kuhati 15 minuta. Samo ne kuhati još malo do kraja. Bolji Presto zaparte kipuće vode preko noći i jesti ujutro. Heljda je također korisno, ali opet, ne kuhano, i na pari.
Možete imati doručak kuhana jaja. No, budući da im je potrebno da biste dobili žumanjke. Možete jesti samo jedan žumanjak dnevno. Ponekad imate omlet. No to učiniti bez brašna, dodati malo jogurta. Kuhati u pećnici. Prije podne možete jesti orašaste plodove: oraha, badema ili bora.
14:00 korisno voće, začinjena prirodnim nemasnim jogurtom. Samo jabuka jede odvojeno, a ne u kombinaciji s drugim voćem.
Slijedite ove savjete i shvatiti sve će biti u redu. Osim toga, oni pomažu normalizirati probavu i metabolizam
Prema časopisu: dobar susjed, №13, №18, 2015

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Mršavljenje recepte za lijeni. Mršaviti Brzi!Mršavljenje recepte za lijeni. Mršaviti Brzi!
Ispravan tjestenina. Iz onoga što ja ne udebljati?Ispravan tjestenina. Iz onoga što ja ne udebljati?
Pročišćavanje urogenitalnog sustavaPročišćavanje urogenitalnog sustava
Riža dijetaRiža dijeta
Kako smršatiKako smršati
Ukusni doručak - kako odabrati pravu kašuUkusni doručak - kako odabrati pravu kašu
Dijeta za mršavljenje trbuh ljudiDijeta za mršavljenje trbuh ljudi
Kako odabrati odgovarajuću prehranu.Kako odabrati odgovarajuću prehranu.
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 dana
Tekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet danaTekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet dana
» » Pravilno doručak za mršavljenje

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea