Hor.OtTitres.com

Američki dijeta

Video: Dijeta // // mršaviti roller coaster

Video: Američki dijeta humor

Američki dijeta za one koji sanjaju o vitke linije

Svaki predstavnik ljepšeg spola sanja graciozan vitak stas. Svaki barem jednom u životu sjeo na dijeti, i bacanje izvan par kilograma, ponosno je izjavio da je konačno uzeo oblik, koji je oduvijek sanjali. Ipak, kad je čuo o novom prehrani mogu raditi čuda, on počinje da to iskustvo za sebe.

Video: Američki dijeta. Promućkati (parodija)



Do danas, jedan od najpopularnijih su američki dijeta, koja omogućuje dva tjedna dopušta da se baci do 10 kg mrzio težine. Istovremeno oni ne vrate. To je taj nedostatak patnje drugih metoda mršavljenja.

Princip ponude na američkoj prehrani

Američki dijeta uz određeni skup proizvoda podliježe općim načelom, koji je ugrađen u poznatom poslovicom, govoreći što bi trebalo biti učinjeno s doručak, ručak i večeru. Prema Narodnoj aforizam - večera treba dati neprijatelju. U primjeni američkoj prehrani ne preporučuje se jesti nakon 17-sata. U preostalom vremenu dijeta treba biti podijeljen u pet obroka, od kojih mora biti najmanje 2 sata.

Drugi princip koji regulira unos hrane - različitu količinu kalorija svaki dan. Ne treba nastojati smanjiti broj indeksa budućnosti konzumirati masti. To jednostavno treba mijenjati. Prema programere, to će omogućiti tijelu da se navikne na manje hrane koja se konzumira i nastaviti raditi u tom smjeru na kraju glavno jelo.

Meni američka prehrana

Skup proizvoda koji se mogu koristiti u ovom metodom mršavljenja, je vrlo raznolik, a to je čest, i uvijek će biti u našem hladnjaku. Ova jednostavnost može samo pohvaliti mediteranska prehrana. Ova kuhinja je vrlo popularan i danas se mogu naći sve potrebne proizvode.

Je omjer američkoj prehrani uključuje mnogo voća i povrća. Preporučljivo je da odbije korištenje masti, posebno one teške. Sličan skup proizvoda i predlaže da koristite South Beach dijeta, koja također nudi ne brojati kalorije, ali jednostavno ne jedu nezdravu hranu, a posebno masne i slatke. U SAD-preporuka su zabranjene sol, ulje, papar, ocat, alkohol, ali može biti i malu količinu šećera u čaj ili kavu.

Temelj prehrane su nemasno meso, riba, nemasnog kravljeg sira, jaja u ograničenim količinama, kao i povrće i voće. Također je preporučljivo piti puno tekućine. Meni, možete biti sami, u ovom slučaju nema ograničenja ne postoji.

Pokušajte pronaći savršen oblik uz pomoć američkoj prehrani. To je osobito vrijedi uoči sezone plaže.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta Ksenia BorodinaDijeta Ksenia Borodina
Koliko mogu izgubiti težinu na dijeti „zobeno brašno, sir, jabuke”?Koliko mogu izgubiti težinu na dijeti „zobeno brašno, sir, jabuke”?
Dijeta Andrey MalakhovDijeta Andrey Malakhov
Dijeta lijepo GritsenkoDijeta lijepo Gritsenko
Dijeta liječniciDijeta liječnici
Riža dijetaRiža dijeta
Brazilska dijetaBrazilska dijeta
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 dana
Ruski dijetaRuski dijeta
Dijeta Harley Pasternak. Mišljenje mršavljenjeDijeta Harley Pasternak. Mišljenje mršavljenje
» » Američki dijeta

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea