Hor.OtTitres.com

Svjetlo večera za mršavljenje: recepti

Video: Prehrana dijeta salata recept Ljepota | Jednostavno večera

Za sve ljude koji su na dijeti, a posebno je važno je uvijek pitanje - „Što je tamo jesti za izgubiti težinu?”. No, ispostavilo se da je to važno ne samo (i ne toliko) „što” jesti, također je važno odgovoriti na pitanje - „kad”. Od djetinjstva svi znamo da je jutarnji obrok, da je B, poželjno je imati, ali večera je najbolje odustati svog neprijatelja. Ali, to je malo krivo.

Važna večeru?

4Za pravilnu prehranu važno sva jela. Doručak energizira cijeli dan, što znači da proizvodi da bi trebao biti izabran u skladu s tim. Ali se ostaviti bez večere neće učiniti. Ova večera je također vrlo važna u borbi za vitke figure i atraktivan oblik. Štoviše, to je prisutnost izbornika večera na kraju ispada da je odlučujući faktor za mršavljenje. Činjenica je da ako otpada iz večernjeg obroka, osoba gubitka težine morati gladovati za oko 15-16 sati dnevno. U tom slučaju, probava poremećena metabolizam usporava značajno. No, brzo metabolizam - glavni pomoćnik u mršavljenju! Osim toga, ako se uzme hranu dva puta dnevno, to će neizbježno doći više obroka. No, svatko zna da je na dijeti trebali jesti frakcijski, koja je često iu malim količinama. Dakle, odlučili smo da večera nije samo poželjno, ali apsolutno obvezna za one koji drže određenu dijetu.

Kada trebate imati večeru?

5



Kada se to dogodi? Postoji rašireno mišljenje da nakon šest ne može biti, ali to je laž. U stvari, to sve ovisi o tome koliko je ljudi gube na težini će se sastati da ide u krevet. Objed najbolje za 3-2,5 sata prije spavanja, tako da hrana ima vremena da napusti želudac sigurno. U tom slučaju, čak i ako će biti osjećaj gladi, potrebno je samo za vrijeme spavanja, a to će značajno smanjiti šanse noći pražnjenja hladnjaka. I, naravno, mršavljenje večera treba biti lagana. Što to znači? A to znači - niskokalorični niske masnoće, kuhani ispravno i bez slatkog čaja.

Što jela za večeru će vam pomoći da izgubite težinu?

6Prvi korak je da zapamtite da je škrob za večeru strogo kontraindicirana. Činjenica da on nije donio tijelo apsolutno nema dobrih, samo dodatnih kilograma i srodnih loše raspoloženje. Večera treba da se sastoji uglavnom od povrća - sve, osim krumpira i repe. Povrće sadrži puno grubih vlakana, što uzrokuje osjećaj sitosti i pomaže poboljšati probavu. Ponekad nekoliko puta tjedno, što si možete priuštiti dodati povrću malo nemasnog more ili riječne ribe ili dijetetski pilećeg mesa. Za večeru, možete dodati minimalnu masti mliječnih proizvoda, niskim udjelom masti ili bez - jogurt, sir ili svježi sir. Plod je kao večernji obrok manje su poželjni oni sadrže fruktozu, koji je ugljikohidrat.

Svjetlo večera za mršavljenje: recepti

1. pari omlet s celerom7

Video: Kako kuhati večeru za mršavljenje

Dva pileća jaja (ili bjelanjke samo) Tući dobro s prstohvatom soli, dodajte malo mlijeka i bilo zelenila. Pari. 5 minuta prije spremni dodati u posudu sa sjeckanim celerom i kriškom sira.

2. škampi u soku od limuna i urešeni povrća8

Škampi kuhati pet minuta, dodajte sok od pola limuna. Paralelno s tim, par kuhati prilog od brokule, cvjetače i prokulice u jednakim omjerima. Začini večera je bolje ne dodati.

3. Brzo juha sa rajčicama9

Video: Lagano večera recepti za mršavljenje

Kuhajte mrkvu (može se uzeti u sezoni i svježe), pomiješati ga s travama, solju i nekoliko velikih rajčica. Ako je potrebno, malo razrijediti s kipućom vodom.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Mediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, receptiMediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, recepti
Ljeto dijeta mršavljenja. potpun opisLjeto dijeta mršavljenja. potpun opis
Riža dijetaRiža dijeta
Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večeru)Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večeru)
Kako odabrati odgovarajuću prehranu.Kako odabrati odgovarajuću prehranu.
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 dana
Tekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet danaTekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet dana
Kineska dijeta za mršavljenjeKineska dijeta za mršavljenje
Medicinska mršavljenja dijeta: IzbornikMedicinska mršavljenja dijeta: Izbornik
Francuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki danFrancuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki dan
» » Svjetlo večera za mršavljenje: recepti

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea