Hor.OtTitres.com

Jabuka dijeta

Video: Apple dijeta. Na minus 10 kg tjedno. Meni jabuka dijeta za 3 dana

Video: Apple dijeta. Nutricionist testovi na sebi jabuka dijeta

"Jedna jabuka prije svakog obroka „- moto nježne jabuka dijeta Ispada da možete izgubiti težinu, samo jede jednu svježu jabuku prije svakog obroka. ovo jabuka dijeta - idealan za postupno zbrinjavanje viška težine. Prednost takvog jabuka dijeta za izgubiti težinu je da oni ne trebaju slijediti nikakve posebne pravila pri odabiru proizvoda. Smanjenje količine kalorija konzumira isključivo zbog smanjenja veličine u glavnom dijelu jede unosa hrane. U principu, ova jabuka dijeta na sve, a ne dijeta u uobičajenom smislu te riječi. Dakle, u ovom slučaju možemo govoriti o gubitka težine, bez dijeta. Zašto je rad „dijeta” koja nije dijeta? Prvo, jabuka - izvor vlakana, koja potiče probavu. Drugo, Apple je u određenoj mjeri smanjuje osjećaj gladi, pa su osnovne tehnike zasićenosti hranom odvija mnogo brže. Vjerojatnost da neće htjeti ni pogledati jabuke, možete gotovo eliminirati odabirom jabuke različitih sorti, boja i okusa u jednom danu. Ako se nije dogodilo, a željeni rezultat nije postignut, to je moguće za kratko vrijeme za promjenu taktike i koristiti, na primjer, naranča dijeta.

„Brzi” dijeta jabuka: minus 3 kg u 3 dana

Ako je potrebno resetirati u kratkom vremenu, npr, 10 kg, moguće je odabrati više radikalnu varijantu jabuka rezultati dijeta Nije trebalo dugo čekati. Možete koristiti jabuka dijeta za 3 dana. U ovoj izvedbi, jabučna dijeta treba jesti jabuke 1,5 kg dnevno, ravnomjerno distribuira broj 6 obroka. Volumen pijan tekućine (voda ili zeleni čaj) treba biti najmanje 1,5 litara dnevno. Prema različitim mišljenja žena pokušala zamisliti takvu opciju jabuka dijeta, smanjenje težine do 3 kg u 3 dana. No, nemojte koristiti ovu dijetu za više od tri uzastopna dana, bolje je uzeti pauzu. Dakle, možemo reći da je jabuka dijeta je pogodna i za one koji su zainteresirani u brzim impresivne rezultate, a oni koji su spremni da budu strpljivi. Da ne spominjem, međutim, da je izbor jednog ili drugog varijanta prehrane potrebno vagati „pro” i „kontra”, i kad god je to moguće i obratite se liječniku. Uostalom, u prisutnosti određenih bolesti, kao što su ulcerozni kolitis, prehrana treba biti odabrana samo pojedinac.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Koliko mogu izgubiti težinu na dijeti „zobeno brašno, sir, jabuke”?Koliko mogu izgubiti težinu na dijeti „zobeno brašno, sir, jabuke”?
Kefir-jabuka dijeta - 9 dana čisti do 9 kgKefir-jabuka dijeta - 9 dana čisti do 9 kg
Riža dijetaRiža dijeta
Njemački dijetaNjemački dijeta
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 dana
Kako izgubiti težinu s lubenica?Kako izgubiti težinu s lubenica?
Krastavac dijeta - ja podijeliti svoja iskustvaKrastavac dijeta - ja podijeliti svoja iskustva
Sigurno kefir heljda dijeta za zdravog mršavljenjaSigurno kefir heljda dijeta za zdravog mršavljenja
Dijeta Larisa DolinaDijeta Larisa Dolina
Apple dijeta - Bio sam izbačen iz 15 kg za tjedan dana! Moja tehnikaApple dijeta - Bio sam izbačen iz 15 kg za tjedan dana! Moja tehnika
» » Jabuka dijeta

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea